Культура має великий вплив на людей і стає частиною їхньої історії. Також вважає зірковий адвокат Олександр Добровінський, який хоче роздобути любовне листування відомої Примадонни, Алли Пугачови і її колишнього чоловіка  Олександра Стефановича. Про це розповідається на сайті Радіо "Комсомольская правда".

Олександр Стефанович був не тільки чоловіком відомої Пугачови, а й заслуженим діячем мистецтв, який допоміг домогтися Аллі Борисівні її положення. Звичайно, співачка заперечує причетність своїх чоловіків до її успіху, але думка деяких очевидців говорить про зворотне. 
Цього року, 13 липня, Олександр Стефанович пішов з життя у віці 77 років. Після себе він залишив у спадок не тільки нерухомість, але і культурну спадщину. Але постало велике питання про те кому ж воно дістанеться, адже у кінорежисера не було спадкоємців і після розлучення з Аллою Борисівною він так і не знайшов людину з яким хотів побудувати сім'ю.

Багато хто хотів би роздобути все що залишилося про заслуженого діяча культури та одним з таких людей є адвокат багатьох знаменитостей Олександр Добровінський. Саме він, за чутками, хоче заволодіти унікальним любовним листуванням кінорежисера Олександра Стефановича, яке він вів зі своєю колишньою дружиною співачкою Аллою Пугачовою.

«До речі, ходять чутки, що листуванням Стефановича з Пугачовою зацікавився зірковий адвокат Олександр Добровінський. Він є відомим колекціонером», - повідомили ведучі програми "Ти не повіриш!"на телеканалі НТВ.

Популярні статті зараз

Крижані дощі та мороз: найближчими днями Україну накриє холодний антициклон

Школи, транспорт та ресторани: в Україні запрацювали нові правила карантину, що варто знати

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

І, можливо, це на краще, адже шанувальники Стефановича переживають, що Історичні листи та знімки родичі померлого артиста можуть викинути на «звалище історії».

Нагадавши, Ірина Білик захопилася пластикою, "комплекси з дитинства".

Раніше повідомлялося, що Тіна Кароль у відвертому корсеті вийшла на сцену.

Новінар раніше писало те, що Світлана Лобода показала на фото красуню сестру.