Прогнози синоптиків на ранню осінь

На майбутній місяць, синоптики очікують в Україні сонячну погоду, з мінімальною кількістю опадів. Вересень буде досить теплим, але в деяких регіонах очікуються тимчасові дощі. Про це стало відомо на синоптичному сайті "world-weather".

У західній частині України вересень почнеться з прохолоди, вона триватиме до 5 числа. Після чого, протягом усього тижня (з 6 по 12 вересня) температура почне трохи підвищуватися до 25 °C - вдень, і 15 °C-Вночі. Далі буде легке зниження до 20 °C, яке триватиме до кінця місяця. Опадів у північних регіонах не очікується, лише часткову хмарність.

Перший тиждень вересня в центральних регіонах пройде з короткочасними дощами і позначкою 18 °C - 20 °C, після чого цілий місяць буде світити ненав'язливе сонце, а температура буде в межах 19 °C - 24 °C тепла, вночі ж буде по прохолодніше - 13 °C - 17 °C. 

Для жителів північних регіонів ситуація буде схожою. Перші два дні будуть не великі дощі після чого температура виростить до 24 °C і буде повільно опускатися до жовтня до 18 °C-вдень і 12 °C - Вночі.

У східній частині передбачається хмарність і маленьке випадання опадів. Денна температура складе від 20 °C до 25 °C, а нічна - 14 °C  - 17 °C, але до ближче до жовтня температурний режим почне трошки змінюватися, опускаючись до позначки 19 °C-вдень і 13 °C - Вночі.

Популярні статті зараз

1590 грн максимально: підвищення пенсій 2022, хто отримає на руки 20 000 грн

Штраф 51 тис. грн: на українських дорогах з 1 жовтня запрацює нова форма контролю

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

А ось на півдні України буде набагато. Сама максимальна відмітка буде досягати 29 °C, в перші три тижні вона буде коливатися від 25 °C до 29 °C, а вночі 15 °C - 19 °C. Після 17 вересня температура буде опускатися і вже в кінці місяця досягне 21 °C.

Нагадавши, Кабмін змінив порядок розрахунку мінімальної заробітної плати, за що доплатять.

Раніше повідомлялося про те, щоак підтвердити стаж, якщо немає трудової книжки.

Новинар писав про те, що пенсії знову перерахують: хто і коли може розраховувати на підвищення - названі дати.