Ірина Федишин розповіла про плани в сім'ї

Популярна українська співачка Ірина Федишин прославилася на всю країну як володарка прекрасного голосу і чуттєвих пісень. Але це не все її надбання, адже Ірина перебуває в міцному шлюбі з Віталієм човником, в якому у них з'явилося двоє прекрасних дітей. Ця сім'я завжди подає хороший приклад теплих і міцних уз, але недавно від самої співачці надійшла заява про те, що вони планують її розширити. Про це вона розповіла після свого одного зі своїх виступ.

Нещодавно, 22 серпня, відбувся "вечір прем'єр з Катериною Осадчою", на якому виступало чимало відомих артистів української естради, в тому числі і Ірина Федишин. 

Після її виступу на сцену вийшла Катя Осадча, яка запитала у Федишин секрет її міцних стосунків з чоловіком, адже цього літа вони відсвяткували 15-ту річницю весілля. На що вона відповіла "Це любов, адже вона все стерпить". В цей же список увійшли наступні важливі речі: вміння прощати, стерпіти.  Ірина Федишин підкреслила, що є ситуації, коли краще промовчати і обговорити проблему на спокійних тонах. А в пікові ситуації зірка радить порахувати до десяти і глибоко дихати.

Після того як ведуча задовольнила свою цікавість з приводу міцного шлюбу Федишиної, вона вирішила запитати які плани у пари щодо дітей, а точніше чи будуть вони заводити третю дитину. Співачка не розгубилася і розповіла, що вони з чоловіком хочуть щоб у них народилася дівчинка. На даний момент у співачки два хлопчики: 10-річний Юрій і 6-річний Олег. Ірина також зазначила, Якщо Бог дасть дівчинку-добре, дасть хлопчика-теж добре, натякаючи, що людям дещо в житті не підвладне.

Популярні статті зараз

Сьогодні не можна ходити в брудному одязі: велике церковне свято 18 вересня, народні прикмети

Через локдаун українцям можуть знизити зарплати: кому і на скільки

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

Нагадавши, Ірина Білик захопилася пластикою, "комплекси з дитинства".

Раніше повідомлялося, що Тіна Кароль у відвертому корсеті вийшла на сцену.

Новінар раніше писало те, що Світлана Лобода показала на фото красуню сестру.