Функції смартфона, про які ви точно не знали

Тому, безсумнівно, сканер відбитка на сьогоднішній день є найкращим захистом для вашого смартфона. Але для чого ще можна використовувати сканер відбитка в смартфоні? Про це розповість сайт "Новинар".

1. Жести для управління телефоном

За допомогою сканера відбитка пальців ви можете не тільки розблокувати екран вашого смартфона, але і управляти ним майже так само, як керуєте тачпадом вашого ноутбука, налаштувавши необхідні дії на натискання або змахування по сканеру.

У деяких лінійках смартфонів, таких, як, наприклад, Google Pixel або Xiaomi є вбудована функція для призначення певних дій зі сканером. Власникам смартфонів інших виробників пропонуємо скористатися спеціальними додатками з Play Маркет.

2. Розблокування комп'ютера віддалено

Віддалена розблокування комп'ютера за допомогою відбитка пальця буде зручна в тому випадку, якщо на вашому комп'ютері для входу в систему встановлений пароль. Щоб кожен раз при вході не вводити складну комбінацію, можна налаштувати віддалену розблокування за допомогою смартфона і вбудованого в нього датчика відбитка пальців. Після цього, для розблокування комп'ютера вам буде достатньо доторкнутися до сканера відбитка на вашому смартфоні.

Популярні статті зараз

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

20 грн за кубічний метр: в Україні оновили ціни на газ, такого не було 6 років

Українцям будуть відключати мобільний зв'язок, якщо не виконати одну важливу умову

Українцям обіцяють доплати до пенсій: хто скільки отримає

Все новости

3. Блокування окремих додатків за допомогою відбитка пальців

Сканер відбитка пальців можна використовувати не тільки для розблокування смартфона, але і для захисту ваших окремих додатків. Такий додатковий захист може стати в нагоді, наприклад, для блокування платіжних додатків, ваших особистих фотографій в галереї або додатків-менеджерів паролів. Для цього буде потрібно додаток AppLock Pro з магазину Play Маркет.

4. Використання сканера відбитка для Селфі

Ще одна корисна знахідка, для якої можна використовувати ваш сканер — фотографування за допомогою відбитка пальців. 

Налаштувати спрацьовування затвора на дотик до сканера відбитка дозволить додаток Fingerprint Camera shutter. Для початку використання скачайте Fingerprint Camera shutter з магазину Play Маркет і видайте додатку дозвіл на перегляд інформації та управління роботою екрану в налаштуваннях смартфона (пункт «спеціальні можливості телефону»).

Далі необхідно вказати, з яким додатком для зйомки Fingerprint Camera shutter необхідно виконати сполучення. Після цього вам буде запропоновано поєднати позицію кнопки, що відповідає за спрацьовування після дотику до сенсора відбитка з кнопкою спрацьовування затвора в додатку "Камера" на вашому пристрої.