Ксенія Мішина вирішила виїхати подалі від суєти 

Українська актриса Ксенія Мішина, останнім часом раз у раз бере участь в різних зйомках, завдяки чому її кар'єра стрімко розвивається. Але недавно, актриса нарешті змогла дозволити собі відпочити зі своїм сином. Про це актриса розповіла в сторіс на своїй сторінці в мережі Instagram.

Після свого розставання з Олександром Еллертом, Ксенії Мішиної вже встигли приписати роман з відомим актором. Щоб розвіяти плітки, актриса розповіла, що взяла в поїздку свого єдиного сина. Разом з 9-річним Платоном Ксенія Мішина проводить зараз весь свій вільний час. 

"Так, друзі, розповідаю. У мене з'явилося три вихідних, і ми зрозуміли, що хочемо відпочити десь на морі і вибрали Кіпр. Дуже швидко це все сталося, швидко вибрали готель, квитки купили, і ось вже сидимо, чекаємо свій літак і полетимо розважатися", — розповіла докладніше про свою подорож екс-"Холостячка".

Ксенія Мішина та її син Платон. Фото: скріншот Instagram-сторіс.

Популярні статті зараз

Платіть вполовину дорожче або відключать газ: українців стали переводити на нові газові тарифи

Штраф 51 тис. грн: на українських дорогах з 1 жовтня запрацює нова форма контролю

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

Два рази по 4 дні: українцям обіцяють довгі вихідні, новий календар свят

Все новости

Відзначимо, що нещодавно, колишній кавалер Ксенії Мішиної, Олександр Еллерт, з яким вони почали зустрічатися після шоу "Холостячка", опублікував інтригуючу публікацію. Це був відео колаж з різних кадрів актриси, комік підписав його наступним чином:"З річницею, кохана " і поставив сердечко. Такий поворот подій передплатники не очікували і зажадали пояснень від Еллерта, але на жаль комік так і не ввів ясність в цю ситуацію. Через що виникли нові чутки про те, що вони досі разом, але поки офіційних підтверджень цієї інформації не було.

Нагадавши, Ірина Білик захопилася пластикою, "комплекси з дитинства".

Раніше повідомлялося, що Тіна Кароль у відвертому корсеті вийшла на сцену.

Новінар раніше писало те, що Світлана Лобода показала на фото красуню сестру.