Осадча та Горбунов відвідали свято 

Відома зіркова пара, Катя Осадча та Юрій Горбунов відсвяткували 30-ти річчя незалежності України, а також познайомилися з родиною прем'єр-міністра - Дениса Шмигаля. Про це стало відомо з публікації Юрія Горбунова в мережі Instagram.

Для подружньої пари цей місяць став особливим, адже збіглося кілька подій: Катя Осадча народила сина за 5 днів до дня народження Юрія Горбунова, у якого він припадає на День Незалежності України - 24 серпня.

Саме, 24 серпня подружня пара відвідала свято і сходила на концерт італійського тенора Андреа Бочеллі, який пройшов на площі Конституції у супроводі Національного симфонічного оркестру України, Диригент - маестро Марчелло Рота і Національного хору імені Верьовки.

Саме там зіркова пара удостоїлася познайомитися з родиною прем'єр - міністра України. Після такої радісної зустрічі вони вирішили відобразити цей момент на фотографії.

Але не всім це сподобалося. Шанувальники почали критикувати Катю Осадчу та Юрія Горбунова, адже як відомо, "прості" люди не змогли потрапити на концерт Андреа Бочеллі, адже на його виступі були тільки "вершки" нашого суспільство.
Деякі з шанувальників, навіть присоромили ведучого та інших високопоставлених шишок за публікації з цього заходу. Мотивуючи це наступними словами:"інші люди просто не змогли потрапити на концерт". 

Популярні статті зараз

День чаклунів 28 січня: як наші предки захищалися від чар

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

Нагадавши, Ірина Білик захопилася пластикою, "комплекси з дитинства".

Раніше повідомлялося, що Тіна Кароль у відвертому корсеті вийшла на сцену.

Новінар раніше писало те, що Світлана Лобода показала на фото красуню сестру.