Олена Зеленська здивувала модним образом

Дружина українського президента Олена Зеленська для урочистих заходів в День Незалежності вибрала білі спідницю і сорочку від Litkovskaya і прикраси GuniaxGuzema. Про це розповіли в прес-службі першої леді.

- Для відкриття такого великого і важливого свята країни ми розробили для першої леді біле вбрання-немов чистий аркуш. Його склали класична спідниця-олівець і блуза з дикого шовку, створена в кращих традиціях українських вишиванок, які ми інтерпретували на сучасний лад. Вишивка у вигляді колосків-один із символів України, вони означають єдність нації, її працьовитість і процвітання; пшениця ж в цілому - це символ вічності, - розповіли у бренді Litkovskaya.

Олена Зеленська в новому образі до Дня Незалежності України.

Популярні статті зараз

Не можна дути на вогонь в цей день: велике церковне свято 17 вересня, головні заборони та прикмети

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

В Україні подешевшають цукор, хліб і соняшникова олія

В Україні вибірково підвищать мінімальну пенсію до 3000

Все новости
Зеленська не вперше вибирає одяг від дизайнера Лілії Літковської. Напередодні в блакитній сукні бренду вона була присутня на церемонії вручення премії "Національна легенда" в Маріїнському палаці. У молочному костюмі Litkovskaya Олена Зеленська зустрічалася з однією з дружин шейха Катару, в білому костюмі і блузі з вишивкою була на врученні Шевченківської премії.

Лілія Літковська-одна з найвідоміших за кордоном українських дизайнерів. Її колекції входять в офіційну програму Тижня моди в Парижі. Літковська шиє одяг класу люкс. Середня ціна костюмів - 1000-1500 євро, суконь - 400-600 Євро, брюк - від 300 євро. 

GuniaxGuzema - це колаборація двох українських брендів Guzema і Gunia Project. На честь 30-річчя Незалежності вони створили колекцію прикрас"Незалежна". Брошка з цієї колекції Олена Зеленська одягла на відкриття саміту перших леді в Києві днем раніше.

Нагадавши, Ірина Білик захопилася пластикою, "комплекси з дитинства".

Раніше повідомлялося, що Тіна Кароль у відвертому корсеті вийшла на сцену.

Новінар раніше писало те, що Світлана Лобода показала на фото красуню сестру.