Циклон повертається в Україну, оголошено жовтий рівень небезпеки

26 серпня більша частина України перебуватиме в обіймах у стихії. Дощі з грозами відвідають практично всі регіони України. Також, вдень у центральних( крім Дніпропетровської), Одеській та Миколаївській областях місцями грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с (1 рівень небезпеки, жовтий). Інформацію про це надав "Укргідрометцентр", а також держ. служба з надзвичайних ситуацій.

Вдень на заході очікується сонце, тільки в Луцькій та Ужгородській областях будуть лити дощі і проходити грозові хмари. Загальна температура по регіонах складе 19 °C - 22 °C тепла.  Звичайно, в разі зміни напрямку циклону-ситуація може змінитися. Також, у всій західній частині температура вночі буде від 9 °C до 11 °C тепла. У Львівській області ця температура буде трохи меншою-7 °C - 9 °C.

Східна частина України, вся без винятків, буде насолоджуватися поверненням спеки. У всіх регіонах денна температура коливатиметься між 26 °C і 27 °C, а вночі буде значно прохолодніше-13 °C - 17 °C. 

Популярні статті зараз

Крижані дощі та мороз: найближчими днями Україну накриє холодний антициклон

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

Два рази по 4 дні: українцям обіцяють довгі вихідні, новий календар свят

Мінімальна пенсія 2600 грн для "обраних": у кого зростуть виплати з 1 грудня

Все новости

На півночі країни теж буде сухо і хмарно, з денною позначкою в 26 °C - 30°C. Вночі у всіх областях температура становитиме-14 °C - 16 Також, є винятки, у Дніпровській та Запорізькій областях очікуються хмари та дощі. 

Що стосується центральної області, то вдень буде нейтральна температура - 25  °C - 27  °C, а ось вночі стане прохолодніше - 13  °C - 15 °C. а от Вінницькій та Черкаській області буде прохолодніше-21 °C - 23 °C-вдень, і 12 °C - 14 °C - Вночі.

У південних регіонах буде набагато тепліше-27  °C - 29  °C, а ось вночі - 16 °C - 19 °C. в Одеській і Миколаївській областях будуть грози і дощі, в той час як в Херсонській - сухо і безхмарно.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що в Україну повертається спека до + 34 градусів.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що в Україну передчасно прийде осінь.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що синоптики назвали дату серпневого похолодання.