Шахраї в Viber, будьте уважні

У Viber повідомили про регулярне блокування підозрілих акаунтів, власники яких різними способами намагаються отримати від інших користувачів конфіденційну фінансову інформацію. Крім того, в компанії розповіли, як можна захиститися від дій шахраїв. Про це розповість портал "Новинар".

У соціальних мережах і популярних месенджерах за останні роки стрімко зросла кількість випадків шахрайства. Viber в даному аспекті не є винятком. Зловмисники створюють фейкові акаунти, за допомогою яких обманним шляхом виманюють секретні дані про банківські рахунки від довірливих користувачів.

Найчастіше шахраї телефонують на Viber-номери користувачів, представляються співробітниками банків, або розсилають посилання на фішингові ресурси. Також нерідко використовуються неправдиві розіграші та конкурси, фейкова інформація про субсидії та соцвиплати. Коли користувач переходить за розміщеними посиланнями, він потрапляє на веб-сторінки, завдяки яким злочинці сторінок отримують доступ до фінансової інформації.

Популярні статті зараз

Різке потепління після холодів: циклон розжене хмари, лише подекуди можливі короткочасні дощі 25 вересня

1590 грн максимально: підвищення пенсій 2022, хто отримає на руки 20 000 грн

Зимовий час 2021: названа дата, коли українці спатимуть на годину довше

Мінімальна пенсія 2600 грн для "обраних": у кого зростуть виплати з 1 грудня

Все новости

У Viber рекомендують всі повідомлення від підозрілих невідомих користувачів позначати як "Спам". Для цього потрібно відкрити вікно діалогу, натиснути на кнопку "це спам"або " заблокувати". Якщо таких скарг на один аккаунт буде багато, то адміністрація Viber заблокує його.

Крім того, можна написати скаргу в службу підтримки Viber. Спочатку зробіть знімок екрана, на якому відкритий номер телефону, з якого шахрай написав вам підозріле повідомлення. Потім відкрийте help.viber.com/ru/contact, опишіть суть проблеми і завантажте фото.

Раніше, портал "Номінар" писав про те, які категорії працівників можуть не чекати пенсійного віку.

Також, КИЇВЕНЕРГО та обленерго платитимуть споживачам: компенсація за скачки напруги та відсутність світла, покрокова інструкція.

Нагадувати, одержувачів субсидій змусять повернути отримані кошти.