Циклон накриє Україну 27 серпня

27 серпня більша частина України підпаде під проливні дощі. Негода відвідає практично всі регіони, тільки на півдні, півночі і в центральній частині, будуть хмаринки і легка прохолода, яку принесе сильний вітер, але не без винятків. Інформацію про це надав "Укргідрометцентр".

Вдень на заході очікуються дощі та холодний вітер. Загальна температура по регіонах складе 18 °C - 20 °C тепла, у Хмельницькій та Чернівецькій областях буде трохи більше тепла-20 °C - 22 °C. Ці області очікує вітер 3-8 м / с. звичайно, у разі зміни напрямку циклону-ситуація може змінитися. Також, у всій західній частині температура вночі буде від 9 °C до 12 °C тепла. В Ужгородській та Хмельницькій області трохи більше - 11 °C -13 °C.

Східна частина України, вся без винятків, буде насолоджуватися не тільки приємним температурним режимом, а й дощами. У всіх регіонах денна температура коливатиметься між 25 °C і 28 °C, а вночі буде значно прохолодніше-15 °C - 17 °C. 

Популярні статті зараз

Проливні дощі та грози: частина України накриє циклон, в яких областях погіршиться погода 17 вересня

МакЅім, Легкоступова, Ольга Зарубіна: Алла Пугачова ламала долі конкурентів одним дзвінком, скандальні подробиці

8 гривень за кВт: українців попередили про стрибок тарифів на електрику, Зеленський підписав указ

З 20 вересня в Україні запрацюють нові правила карантину

Все новости

На півночі країн буде сухо і хмарно в Київській і Житомирській, з денною позначкою в 20 °C - 22 °C, тільки в Чернігівській і Сумській області йтимуть дощі а температура буде трохи вище-22 °C - 24 °C. Вночі у всіх областях температура становитиме-11 °C - 13 °C. 

Що стосується центральної області, то вдень буде нейтральна температура - 22  °C - 25  °C, а ось вночі стане прохолодніше - 11  °C - 14 °C. У Полтавській області очікуються дощі.

У південних регіонах буде набагато тепліше-25  °C - 29  °C, а ось вночі - 15 °C - 18 °C. За прогнозом дощі будуть лити в Одеській та Херсонській областях.

Зазначимо, що 28 серпня, весь циклон перейде на західну частину України.