Синоптики розповіли якою буде погода 28 серпня

Вже 28 серпня більша частина України відпочиватиме від дощів, вони очікуються тільки в деяких західних регіонах. Температурний фон трохи підніметься, але це тільки затишшя перед бурею, адже незабаром циклон повернеться і накриє всю Україну. Інформацію про це надав "Укргідрометцентр".

На заході в Ужгородській та Львівській областях очікуються дощі вночі, а також вдень. У Інвана-Франківській та Черновецькій він пройде тільки вночі. Що стосується інших регіонів, то дощів не буде, тільки мінлива хмарність. Ці області очікує вітер 3-8 м / с. Загальна температура по західних областях складе 20 °C - 23 °C тепла. Звичайно, в разі зміни напрямку циклону-ситуація може змінитися. Також, у всій західній частині температура вночі буде від 11 °C до 13 °C.

Східна частина України, вся без винятків, буде насолоджуватися не тільки приємним вітром, а й літньою температурою. У всіх регіонах денна температура коливатиметься між 28 °C і 31 °C, а вночі буде значно прохолодніше - 13 °C - 16 °C. 

Популярні статті зараз

Цукор, хліб, соняшникова олія та овочі: Держстат показав, як зросли ціни на харчові продукти

Не дивитесь часто у дзеркало: велике свято 16 вересня, народні прикмети

Синоптики попередили: після Покрови вдарять морози до - 7

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Все новости

На півночі країн буде сухо і хмарно в Київській і Житомирській, з денною позначкою в 22 °C - 25 °C. Вночі у всіх областях температура становитиме-12 °C - 14 °C. 

Що стосується центральної області, то вдень буде нейтральна температура - 26  °C - 28 °C, а ось вночі стане прохолодніше-12 °C-14 °C. 

У південних регіонах буде набагато тепліше-27  °C - 30  °C, а ось вночі - 15 °C - 18 °C. 

Відзначимо, що 29 серпня циклон трохи зміститися до Центральної та Північної частини України.

Раніше портал "Новинар" розповідав про те, що українцям назвали дату, коли настане бабине літо