Скоро освітня система зміниться

Глава українського уряду Денис Шмигаль напередодні початку нового навчального року розповів, які зміни будуть впроваджені в усіх школах України. Нововведення торкнуться як вчителів, так і школярів. Про це стало відомо із засідання Кабміну.

Як розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль, з 1 вересня 2021 року продовжиться реформа Нової української школи (НУШ). Оновлений проект якісно нового формату освіти підростаючого покоління в Україні стартує у п'ятих класах 136 шкіл у різних регіонах країни.

"Ця модель організації освітнього процесу покликана навчити дітей критичному мисленню, а замість простого заучування інформації - купувати компетенції для застосування знань у реальному житті", - пояснив нові ініціативи Кабміну Денис Шмигаль.

У рамках проекту Нова українська школа передбачається, що кожен шкільний учитель матиме можливість користуватися особистим комп'ютером для проведення уроків у звичайному форматі та Дистанційно. Щоб це стало можливим, Кабмін виділив 1 мільярд гривень для придбання ноутбуків вчителям.

Популярні статті зараз

Цукор, хліб, соняшникова олія та овочі: Держстат показав, як зросли ціни на харчові продукти

10 пенсій за один раз: Пенсійний фонд озвучив умови, хто отримає гроші

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Стало відомо, хто в жовтні отримає надбавки до пенсії

Все новости

Нова українська школа - це реформа Міністерства освіти і науки, яка спрямована на зміну середньої освіти в Україні. У новій українській школі діти навчатимуться 12 років: 4 роки в початковій школі, потім 5 років у гімназії та 3 роки в ліцеї або закладі професійної освіти.

Раніше, портал "Новинар" писав про те, які категорії працівників можуть не чекати пенсійного віку.

Також, КИЇВЕНЕРГО та обленерго платитимуть споживачам: компенсація за скачки напруги та відсутність світла, покрокова інструкція.

Нагадуємо, одержувачів субсидій змусять повернути отримані кошти.