В Україні погода буде нестійкою.

Вже в жовтні ми побачимо і майже літні + 20 градусів, і зимові -4. Але місяць обіцяє бути досить сухим. Можливі періоди різкого похолодання і різкого потепління, коли за лічені дні температура буде змінюватися на 6-10 градусів. Про це розповів синоптик Леонід Горбань

У центральних регіонах України протягом жовтня спостерігатимуться як майже літні температури, так і заморозки. Перший тиждень місяця буде досить стабільною. Вдень повітря буде прогріватися до + 7 ... +9 градусів. При цьому нічні температури можуть наближатися до нуля – народний синоптик спрогнозував мінімум на рівні +2...+3 градуси.

З 8 по 13 жовтня очікується істотне потепління. Температура підвищуватиметься щодня, досягнувши максимуму в межах +19 ... +21 градуса. Ще кілька днів, до 16 жовтня, зберігатиметься досить тепла погода, але з 17 жовтня народний синоптик пообіцяв різке похолодання.

Популярні статті зараз

10 пенсій за один раз: Пенсійний фонд озвучив умови, хто отримає гроші

8 гривень за кВт: українців попередили про стрибок тарифів на електрику, Зеленський підписав указ

В Україні вибірково підвищать мінімальну пенсію до 3000

Українцям будуть відключати мобільний зв'язок, якщо не виконати одну важливу умову

Все новости

Протягом всього 1-2 днів температура знизиться на 9 градусів. Температурний мінімум Місяця 18 жовтня складе +3 градуси вдень і +1 вночі.

Але вже з 19 жовтня почнеться нове різке потепління. За три дні температура повернеться практично на колишній Високий рівень і досягне позначки +15...+17 градусів 21 жовтня.

Але потім почнеться нове, ще більш різке похолодання. У період з 25 по 28 жовтня температура вийде на "плато" і досягне мінімальної позначки за весь місяць – вдень -2 градуси, вночі -3... -5.

В останні 4 дні місяця, з 28 по 31 Жовтня, трохи потеплішає. Жовтень закінчиться з денною температурою на рівні + 4 градуси.

Але місяць буде не дуже багатим на опади. Протягом жовтня народний синоптик спрогнозував всього 6 дощових днів– 5, 6, 10, 20, 23 і 26 числа.

Погодна обстановка в південних регіонах країни буде нагадувати обстановку для центру з невеликими відмінностями. Народний синоптик спрогнозував 6 дощових днів протягом місяця– 5, 7, 17, 21, 23 і 26 жовтня. Причому, 26 жовтня можливий сніг з дощем.

З 1 по 8 жовтня температура вдень перебуватиме на рівні +15... +17 градусів, вночі +9... +12 градусів. З 8 по 14 жовтня очікується невелике потепління. Вдень повітря буде прогріватися до + 18 ... +21 градуса, вночі – до +13 градусів.

З 14 по 19 жовтня народний синоптик спрогнозував різке похолодання – температура знизиться більш ніж на 10 градусів і досягне позначки +5 в денні години і 0...+1 градус в нічні.

У наступні два дні, 20-21 жовтня, температура знову різко піде вгору. Вдень температурний максимум складе +14 ... +16 градусів, вночі близько +12.

З 21 по 26 жовтня прогнозується різке похолодання і перші заморозки. За ці 5 днів стовпчик термометра опуститься на 12 градусів, нічні температури будуть негативними, порядку -2...-4 градуси.

Як і в центральних регіонах, в останній тиждень жовтня на півдні країни також очікується невелике потепління. 31 жовтня температура буде вище на 6 градусів в порівнянні з мінімумом місяця і вийде на невеликі плюсові значення поблизу +5 градусів.