Фінансовий дощ для 3-х знаків Зодіаку

Хоча серпень виявився не таким хорошим, як ми очікували. Ми можемо розраховувати на багатий і здоровий вересень, особливо ці 3 найщасливіших знака зодіаку. Про це розповість портал "Новинар".

Терези: ви більше зосереджуєтеся на собі, і це добре

Терези. Любов, здається, дуже щаслива в цьому місяці і не здається зачепленою всіма ретроградами. Ваша планета любові, Марс, знаходиться у вашому знаку. Любов переслідує вас. Все, що вам потрібно робити, це займатися своїми справами, і вони вас знайдуть. Ви теж добре виглядаєте-гламурно, стильно, екзотично, сексуально. Якщо ви перебуваєте у відносинах, улюблений дуже Вам відданий. Ваші інтереси понад усе. Протистояти цьому дуже складно.

Ваги, фінанси краще (це відбувається легше) до 22 числа, ніж після, але заробіток буде. Венера увійде в ваш грошовий будинок 11 числа. Це свідчить про зосередження уваги на фінансах. Це робить грошовий будинок сильним. Ви, здається, більш особисто залучені в це. Ви добре і дорого одягаєтеся.

Ви витрачаєте на себе і створюєте образ процвітання. Ваш зовнішній вигляд і поведінка в цілому є важливими факторами вашого заробітку. Крім того, положення Венери покаже, що ви готові докласти додаткових зусиль, щоб впоратися з проблемами, які виникнуть після 22-го числа

Телець: ви відчуваєте себе впевнено, продуктивно і натхненно

Бик. Ретроградний Меркурій, який виникає, коли багато інших планет також ретроградні, набагато сильніше, ніж якщо б він відбувався поодинці. Так що будьте обережні з спілкуванням. Знайдіть час, щоб зрозуміти, що насправді говорять інші, і переконайтеся, що ваше повідомлення передано належним чином. А оскільки Меркурій-ваша фінансова планета, будьте особливо уважні до своїх фінансів. Якщо вам потрібно зробити великі покупки, інвестиції або прийняти рішення, зробіть це до 27 числа. Часто в житті нічого не робити краще, ніж приступати до дії без повного розуміння.

Популярні статті зараз

Цукор, хліб, соняшникова олія та овочі: Держстат показав, як зросли ціни на харчові продукти

10 пенсій за один раз: Пенсійний фонд озвучив умови, хто отримає гроші

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

В Україні вибірково підвищать мінімальну пенсію до 3000

Все новости

Телець, Ваш 6-й будинок здоров'я і роботи дуже сильний в цьому місяці, де проходить до половини планет. Це чудовий транспорт для шукачів, хоча вам потрібно чітко розуміти деталі. Те, що ви бачите, не те, що Ви отримуєте. Те ж саме вірно, якщо ви наймаєте людей. Претендентів багато, але необхідні додаткові дослідження - більше перевірки.

Скорпіон: ви готові до серйозних дій з босом

Заробіток в цьому місяці буде хорошим. Можливо, є якісь збої і затримки, але відбуваються приємні фінансові справи. Юпітер отримує дуже хороші аспекти. Після 22 числа з фінансами буде краще, ніж раніше. Але будьте терплячі.

Скорпіон, 11 числа Венера переходить у ваш знак. Це чудовий транзит для любові. Ти виглядаєш добре. Ви одягаєтеся більш стильно. В образі більше гламуру. Крім того, це показує, що вас переслідує любов. Вам потрібно тільки з'явитися. Це любов без зусиль. Якщо ви пов'язані з кимось, цей хтось повністю Вам відданий. Він або вона на вашому боці, ставлячи ваші інтереси вище своїх власних.