Прогноз погоди в Україні на 31 Серпня

31 Серпня дощ рухатиметься практично у всіх частинах України. У західних, центральних, східних і північних регіонах стихія тільки посилиться. Температурний фон трохи опуститися в більшості регіонах. Також, 31 серпня і 1 вересня в Херсонській, Миколаївській, Одеській, Луганській, Донецькій областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Інформацію про це надав "Укргідрометцентр" і "Держ. служба України з надзвичайних ситуацій".

На заході в більшості областях очікуються дощі, які пройдуть вночі, а також вдень.  Ці області очікує вітер 7 - 12 м/с. Загальна температура по західних областях складе 19 °C - 21 °C тепла. Також, у всій західній частині температура вночі триматиметься в межах від 9 °C до 11 ° C. дощів не віщується в Луцькій, Рівненській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

У східній частині України всі області громі Запорізької, будуть укриті дощами і грозами. Також, всі регіони без винятків будуть терпіти 30 градусну спеку. У всіх регіонах денна температура коливатиметься між 28 °C і 30 °C, а вночі буде значно прохолодніше-18 °C - 20 °C. 

Популярні статті зараз

МакЅім, Легкоступова, Ольга Зарубіна: Алла Пугачова ламала долі конкурентів одним дзвінком, скандальні подробиці

Пенсії українців зростуть майже у два рази: прем'єр Шмигаль уточнив, коли чекати змін

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

В Україні подешевшають цукор, хліб і соняшникова олія

Все новости

На півночі країн буде сухо і хмарно тільки в Київській і Житомирській області, а ось в Чернігівській і Сумській будуть грозові дощі, з денною позначкою в 19 °C - 25 °C. Вночі у всіх областях температура становитиме-14 °C - 16 °C. 

Що стосується центральних регіонів, то їх чекають теж дощі. Вдень буде нейтральна температура - 24  °C - 27 °C, а ось вночі стане прохолодніше-15 °C-17 °C. Також є виняток. У Вінницькій області буде сухо і хмарно. Температура вдень - 20 °C-22 °C, Вночі - 10 °C - 12 °C.

У південних регіонах дощів не буде, тільки хмарність з помірним вітром і денною температурою-27  °C - 31 °C, а ось вночі - 16 °C - 19 °C. 

Раніше портал "Новинар" розповідав про те, що українцям назвали дату, коли настане бабине літо