Ремонт-складний і досить витратний процес. Щоб втілити всі бажання з облаштування та ремонту житла, варто якомога ретельніше все обміркувати і запланувати.

Як зробити ремонт? За планом!

В першу чергу потрібно скласти чіткий план дій-багато хто чомусь нехтують цим пунктом. А даремно! При складанні плану варто керуватися порадами по ремонту квартир від кваліфікованих фахівців.

Також заздалегідь треба визначитися, який тип ремонту ви плануєте (косметичний або капітальний). У плані необхідно відобразити можливу перепланування, схему електропроводки, розміщення розеток, вимикачів, сантехніки та комунікацій.

Також при складанні плану робіт треба врахувати розстановку меблів і її габарити, вказати використовувані будівельні та оздоблювальні матеріали. Варто відобразити всі основні етапи ремонтних робіт і їх тривалість.

Виконання вимірів

Перш, ніж їхати на будівельний ринок або в супермаркет за матеріалами, необхідно провести всі потрібні виміри і також відобразити їх в плані.

Популярні статті зараз

Тільки в одній області буде сухо: дощі та грози нещадно заллють Україну, прогноз погоди на 18 вересня

"Пора в музей мадам Тюссо": Алла Пугачова ошелешила фанатів восковим обличчям

Пенсії українців зростуть майже у два рази: прем'єр Шмигаль уточнив, коли чекати змін

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

Заміряйте довжину стін, розмір віконних і дверних прорізів. Оцініть стан підлогових покриттів (заздалегідь вирішите: ви будете їх реставрувати або міняти повністю), стель, а також всіх комунікацій (чи потрібна вам повна заміна труб, електропроводки, системи опалення).

Від цих факторів буде залежати вартість планованого ремонту і кількість матеріалів, які вам знадобляться.

На підставі такого креслення ви зможете продумати перепланування, виділити ті чи інші зони в квартирі.

Вибір стилю інтер'єру

Щоб не Підтвердити народну приказку» Ремонт не можна закінчити – його можна тільки припинити", ще на етапі планування подумайте, який стиль інтер'єру простору вам близький.

Якщо ви не замовляли дизайн-проект, то варто для початку переглянути різні каталоги і фото вподобаних вам інтер'єрів в Інтернеті.

Необхідно, щоб ви уявляли собі чітку концепцію майбутнього інтер'єру не тільки в голові і на картинці, але і на папері.

Намалюйте кілька ескізів (хоча б схематичних) або зробіть вирізки з журналів з тими варіантами інтер'єрів, які вам сподобалися.

Розрахунок бюджету ремонту

Формула успіху ремонту проста: поставлені завдання потрібно співвіднести зі своїми фінансовими можливостями і на підставі цього скласти план робіт.

Оцініть тверезо, чи зможете ви ці ідеї втілити в реальність. Тут важливо враховувати не тільки розмір квартири, але і власні фінанси.

Одна справа, якщо ви в цій квартирі не живете і можете поступово все приводити в порядок. Зовсім інша розмова - якщо ця квартира, де ви проживаєте зараз. Чи готові ви терпіти незручності ремонту тривалий термін або, все-таки, переглянете свої витрати.

При ремонті квартири своїми руками, варто зробити таблицю-Кошторис.

Дотримання послідовності робіт

Звичайно, для ремонту необхідно натхнення і грошові кошти. Але не варто забувати і про послідовність робіт.