Діти Пугачової і Галкіна йдуть у другий клас

Освіта близнюків коштує Галкіну і Пугачової «космічних» грошей. У минулому році Ліза і Гаррі вирушили в перший клас, але не звичайної школи, а «елітної» першої московської гімназії.

Річна вартість навчання тут лякає навіть самих стресостійких - один мільйон шістсот тисяч рублів» з носа " за інформацією порталу StarHit.

Популярні статті зараз

"Це мій коханець": суддя проєкту "Співають всі", Наталія Могилевська, познайомила Влада Яму з новим бойфрендом

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

В Україні подешевшають цукор, хліб і соняшникова олія

Українцям будуть відключати мобільний зв'язок, якщо не виконати одну важливу умову

Все новости

Другоклашки першої московської гімназії будуть зайняті цілий день-як на дорослій роботі, за яку їхні батьки заплатять майже два мільйони з дитини.

Заняття тривають з дев'ятої ранку до восьмої вечора. У школі, ДО РЕЧІ, присутній цілодобовий пансіон для особливо ледачих зіркових батьків.

Відзначимо, що Ліза і Гаррі були народжені сурогатною матір'ю. Яйцеклітини були заморожені Аллою Борисівною 11 років тому, коли вона вже була разом з Максимом, але ще не вийшла за нього заміж офіційно. Трохи пізніше, коли пара одружилися, ними було прийнято рішення стати батьками.

Як розповіли друзі зіркової пари, дочка Єлизавета схожа на маму, а син Гаррі - більше на тата. Доглядати за малюками Аллі Борисівні та Максиму допомагає дипломована няня.

Діти носять прізвище Максима Галкіна. На вечірці, влаштованій з нагоди народження двійнят, батьки зізналися, що вибрали імена Гарі і Єлизавета, тому що вони їм подобаються і добре поєднуються з по батькові та прізвищем.

Раніше, портал "Новинар" розповідав про те, що Ксенія Мішина з сином терміново покинула Україну.

Також про те, що Настя Каменських показала своє тіло в чорній нижній білизні.

Нагадуємо, 75-річна мама Наташі Корольової влаштувала гарячі танці під хіти Алли Пугачової.