Оператори показали, що отримують абоненти популярних тарифів за 100 гривень

Якщо ви давно шукаєте вигідний і відносно е дорогий тариф, то три найголовніших оператора розробили вигідну пропозицію для своїх користувачів. Про це розповість портал "Новинар".

Київстар "Інтернет для батьків"

Користувачі отримують 5 ГБ мобільного інтернету, Безлім всередині мережі і 50 хв + 50 СМС на номери по Україні.

За 100 гривень абонентам гарантують доступ до соцмереж і мессенджерам без обмежень, наприклад, для Facebook, Instagram, Telegram, Viber та ін.

Популярні статті зараз

Тринадцята пенсія для "обраних": кому пропонують зробити позачергові виплати та яким коштом

Платіть вполовину дорожче або відключать газ: українців стали переводити на нові газові тарифи

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

На ногах ледь тримається, очі затуманені: п'яна Алла Пугачова осоромилася в Мережі, "Навіщо таке показувати"

Все новости

Як і всі абоненти оператора, українці отримують доступ до 100 + телеканалів безкоштовно в Київстар ТВ за планом "Легкий" (досить завантажити додаток).

На даний момент діє акція-для нових клієнтів ціна становить 75 грн/міс замість ста.

Більше про тариф тут.

Vodafone SuperNet Turbo

Вигідний тариф з 20 ГБ 4G і 700 хв на всі номери. Більш того, користувачі отримують безкоштовно додатково послугу Video PASS (на 3 місяці) - послуга надає безлімітний трафік для додатків для перегляду відео, як YouTube, Netflix, Apple Music.

Також в рамках акції "Музика Нон-стоп" абонентам гарантують три місяці YouTube Premium безкоштовно, що передбачає і перегляд відео без тарифікації і без реклам, а також аналогічні переваги Premium-пакету для YouTube Music.

Детальніше про тариф тут.

lifecell "Гнучкий Лайф"

Самий незвичайний тариф, який продуманий до дрібниць! За 100 гривень абоненти отримують або до 30 ГБ мобільного інтернету, або до 1250 хв на всі номери. Як це працює? Тарифний план включає в себе цілих 5 варіантів оплати.

Якщо ви телефонуєте-автоматично підключається пакет на 250 хвилин, а якщо заходите в інтернет - підключається пакет на 6 ГБ. Таким чином, ви використовуєте те, що дійсно потрібно.

Вся інформація про тариф тут.