Прогноз погоди на 3 вересня

У всій Україні очікується суха погода з прохолодним повітрям. Нарешті циклон тимчасово покинув країну, залишивши після себе хмарність і прохолодний вітер. Інформацію про це надав "Укргідрометцентр".

На заході України від погоди варто очікувати-хмарність і вітер 7 - 12 м/с. Загальна температура по західних областях трохи підніметься і складе 16 °C - 18 °C тепла. Також, у всій західній частині температура вночі триматиметься в межах від 6 °C до 8 °C. тільки в Ужгородській області температура буде на 2 градуса вище.

У східній частині України в усіх областях буде теж сухо. Також, температура різко знизиться. У всіх регіонах денна температура коливатиметься між 16 °C і 19 °C, а вночі буде набагато прохолодніше-6 °C - 10 °C. 

Популярні статті зараз

З кожним роком все тепліше: головний синоптик Кульбіда спрогнозував, коли в Україні зникне зима

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

На 200 грн більше у кожного: в Україні підвищують прожитковий мінімум, що буде з пенсіями та пільгами

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

На півночі країн очікуються сильні дощі і вітер, з денною позначкою в 15 °C - 17 °C. Вночі у всіх областях буде досить прохолодно-5 °C - 8 °C. 

Що стосується центральних регіонів, то температурний фон практично не зміниться. Вдень буде 16  °C - 19 °C по всіх регіонах, а ось вночі стане більш прохолодно-6 °C-8 °C. 

Південні регіони будуть найтеплішими, їх чекає хмарність з терпимим вітром і денною температурою-19  °C - 21 °C, а ось вночі-9 °C - 11 °C. 

Відзначимо, що 4 вересня циклон повернеться в Україну, але як говорили синоптики це тимчасове явище. У скоре утворюється антициклон завдяки якому в країну повернеться сонце і комфортна температура до кінця вересня.

Раніше портал "Новинар" розповідав про те, що українцям назвали дату, коли настане бабине літо

Нагадаємо, перший сніг і заморозки: стало відомо, коли в Україні закінчитися бабине літо.