На початку вересня очікуються перші заморозки на ґрунті

Літо закінчилося й в Україну прямує повітря з Арктики, про це повідомила на своїй Facebook-сторінці синоптик Наталка Діденко.

За інформацією синоптика вже з 4 вересня в Україні буде панувати холодний атмосферний фронт з Арктики. На більшості території країни буде панувати прохолодна погода з млявими короткочасними дощами. Тільки на території південних областей затримається сонце.

Попри те, що за прогнозами синоптиків найближчими вихідними буде переважати сонячна погода, повітря прогріється лише до 17-18 градусів і лише на півдні затримається літня погода - буде 24 тепла.  

У суботу на Заході, Півдні та Сході можливі короткочасні опади, тому варто готувати парасольки.

 6 та 7 вересня синоптик прогнозує майже на всій території, крім Півдня,  вночі перші заморозки, які ймовірні поки що на ґрунті. На скільки саме опуститься температура у повідомленні Наталка Діденко не уточнює. Як видно на карті, перші заморозки на ґрунті, можуть становити  від 1 до 4 морозу, проте радимо слідкувати за уточненими прогнозами.  А вдень осінь порадує українців теплим та лагідним сонцем.

Популярні статті зараз

1590 грн максимально: підвищення пенсій 2022, хто отримає на руки 20 000 грн

Зимовий час 2021: названа дата, коли українці спатимуть на годину довше

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

Також радимо ретельно стежити за прогнозом погода, адже на півдні розпочинається оксамитовий сезон. Так, у херсонський, Миколаївський та одеських областях цими вихідними ні хмаринки, повітря прогріється до 24 градусів тепла, а лагідне Чорне море ще може порадувати теплою водою упродовж декількох тижнів.

Раніше Новинар писав, що циклон принесе багато сонця в Україну. 

Нагадаємо, що 3 вересня циклон тимчасово покинув Україну.

До слова, стало відомо, коли закінчиться бабине літо.