Велике церковне свято 7 вересня

Сьогодні за всіма доданнями традиційно вшановують пам'ять апостола Тита, який був учнем святого апостола Павла. А в народі свято нарікали як:"Тита Листопадник". Раніше цей день проводили в лісі в пошуках грибів або ж за плетінням кошиків. Про заборони та традиції цього дня розповість портал "Новинар".

Традиції свята

Сьогодні заведено їсти пироги та різні страви з грибами. Крім смачних застіль, в цей день було заведено спостерігати за грибами, якщо їх багато, то вважалося холоду будуть довгі. Також вважалося, що це свято закриття грибного сезону.

За всіма традиціями, люди дуже рано вставали, для того, щоб зібрати в лісі по більше грибів. При цьому вірили, що на Тита Листопадника в хащах можна зустріти міфічних істот, які уособлювали сили природи та духів лісу.

У народі вважали, що зустріч з деякими могла добре попсувати нерви - якщо Боровички захочуть поводити маленьких дітей по лісі за крики та пустощі на "Тихому полюванні". Якщо ж поводитися тихо та обережно, то Боровички покажуть самі грибні місця і найлегший шлях додому.

Популярні статті зараз

1590 грн максимально: підвищення пенсій 2022, хто отримає на руки 20 000 грн

Зимовий час 2021: названа дата, коли українці спатимуть на годину довше

Крижані дощі та мороз: найближчими днями Україну накриє холодний антициклон

Мінімальна пенсія 2600 грн для "обраних": у кого зростуть виплати з 1 грудня

Все новости

7 вересня вважали хорошим днем для великих і важливих покупок і далеких поїздок. Загалом, день сприятливий для будь-яких приготувань і прибирання.

Заборони цього дня:

Ні в якому разі не можна займатися будівництвом - є високі ризики травмування, а сама споруда може незабаром впасти. Також будьте обережними з борошном – якщо її багато перетерти, то можна закликати сувору зиму. Також не варто різати волосся – можете позбутися сили, а також родючості.

Раніше портал "Новинар" розповідав про те, що українцям назвали дату, коли настане бабине літо

Нагадувати, перший сніг і заморозки: стало відомо, коли в Україні закінчитися бабине літо.

Також, в Україну прямує повітря з Арктики.