Чого варто очікувати від вересня...

Як відомо, новий місяць прибирає енергетику старої та в залежності від розміщення небесних тіл вносить щось нове. Як це молодик в знаку Діва вплине на вас, в залежності від вашого знака, розповість портал "Новинар".

Овен

Молодик припадає на ваш шостий будинок добробуту, тому у вас може бути прозріння, пов'язане з розпорядком дня, або зі здоров'ям, яке може поліпшити ваше почуття рівноваги.

З настанням нового місяця у вашому п'ятому будинку романтики ви можете зустріти когось нового або почати нову главу у ваших стосунках. Це також дозволити висловити те, що у вас на серці.

Близнюки

Молодик активує ваш четвертий будинок сімейного життя, тому Ви можете подумати про переїзд або іншу велику зміну, пов'язану з вашою життєвою ситуацією. Налаштуйтеся на свою інтуїцію і поважайте все, що дає вам почуття безпеки. 

Рак

Потрапляючи в ваш третій будинок спілкування, молодик пробудить в вас цікавість, зробивши це прекрасним часом, щоб ввібрати знання та обміркувати захоплюючі ідеї з друзями.

Лев

З настанням нового місяця у вашому другому прибутковому будинку ви можете бути готові підняти свій план по зароблянню грошей на новий рівень, отримуючи несподіване визнання на цьому шляху.

Діва

Молодик у вашому знаку пропонує особливу, навіть чарівну можливість усвідомити своє "я" і зробити стрибок віри, який підтримує Ваші спільні цілі. Ви відчуєте себе вправі без вагань перейти до наступного етапу.

Терези

Молодик буде у вашому дванадцятому будинку духовності, спонукаючи Вас прийняти більш стриману атмосферу і зарядити свої батареї, щоб ви могли увійти у свій власний сезон, відчуваючи себе оновленим і молодшим.

Скорпіон

З новим місяцем у вашому одинадцятому будинку нетворкінгу ви почнете нові групові проекти та командні зусилля, які принесуть вам почуття приналежності - і цілком можуть бути пов'язані з довгостроковими бажаннями.

Стрілець 

Молодик знаходиться у вашому десятому будинку кар'єри, тому зараз відмінний час, щоб розповісти про ваші професійні цілі вищому керівництву. Ви легко станете центром уваги. 

Козоріг

Новий місяць у вашому дев'ятому будинку пригод може надихнути вас вийти з зони комфорту, особливо коли справа стосується вираження того, що у вас на серці.

Водолій

Потрапивши в восьмий будинок емоційних зв'язків і сексуальної близькості, ви можете бути готові вивести існуючі відносини на новий рівень. Ви відчуєте, що у вас є час і енергія тільки для глибокого і значущого зв'язку.

Риб

Молодик у вашому сьомому будинку партнерства надихне вас на те, щоб приділяти першочергову увагу спілкуванню віч-на-віч з кимось особливим. Спонтанна бесіда по душах може ще більше наблизити вас. 

Раніше портал "Новинар" розповідав про те, що українцям назвали дату, коли настане бабине літо

Нагадувати, перший сніг і заморозки: стало відомо, коли в Україні закінчитися бабине літо.

Також, в Україну прямує повітря з Арктики.