"ЗАЗ" збирається випустити нову Lada Granta

Незабаром завод «ЗАЗ» приступить до складання власної варіації Lada Granta. Вони збираються внести деякі корективи в комплектацію "Classic Light", через які автомобіль стане як би "урізаним", адже він буде без кондиціонера, а також аудіосистеми. Завод вже робив свої варіації недорогих комплектацій для "Vesta" і "X-RAY", те ж саме зроблять і з "Granta".

Крім кондиціонера та аудіосистеми в "Granta Classic Light" хочуть прибрати ABS, електроприводи регулювання дзеркал, повноцінний обігрів і пару інших функцій. Також, в машині не буде протитуманних фар. У підсумку, після виключення всіх цих комплектуючих, вартість впаде до 180 тис.грн що значно буде відзначитися від ціни на "LADA Granta" з найпростішою комплектацією, зараз - це 225,68 тис.грн. Ця найпростіша модель поставляється з наступними характеристиками: Бензиновий двигун, 1, 6 літра, потужність якого 97 кінських сил, у парі з 5-швидкісною «механікою».

Є ймовірність, що таке рішення було прийнято через підвищення цін на запчастини, які купувалися у російської філії. За один рік ціни підвищувалися 5 разів на 1-2 відсотки та це ще не "стеля", адже передвіщається ще одна серія подорожчань на машинокомплекти в РФ.

Популярні статті зараз

На 200 грн більше у кожного: в Україні підвищують прожитковий мінімум, що буде з пенсіями та пільгами

Закривайте вікна і ховайте автомобілі: в Україні різко погіршиться погода, попередження ДСНС

26 млрд гривень: Пенсійний фонд розкрив ситуацію з виплатами пенсій у вересні

Не можна дути на вогонь в цей день: велике церковне свято 17 вересня, головні заборони та прикмети

Все новости

Раніше писав Новинар, Кабмін підняв стипендії студентам.

Нагадаємо, що зафіксував граничний розмір абонплати за комуналку: які чекати платіжки.

До слова, стало відомо, українці можуть отримувати пенсії родичів, яких немає в живих: кому покладені такі виплати.