Стало відомо що буде з тарифами на світло з 1 жовтня

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що починаючи з 1 жовтня у зв'язку з нововведенням деяких нових принципів щодо тарифікації електроенергії, вартість світла зменшиться для 80% українців. Про це стало відомо з офіційного телеграм каналу Дениса Шмигаля.

За два минулі місяці було багато розмов про Осіннє підвищення цін на електроенергію, але як виявилося все це було лише марнослів'ям, адже  під час засідання Денис Шмигаль заявив зворотне. За ініціативою президента для 80 % громадян тарифи зменшать, в той час, як для решти 20% вони залишаться незмінними.

Починаючи з 1 жовтня для громадян, які використовують менше ніж 250 кВт-год/місяць, платитимуть 1,44 грн/ кВт-год. Всі інші будуть платити по 1,68 грн за кВт-год.це рішення було прийнято Кабміном в постанові № 859, 11 серпня цього року.

Попри таке рішення Володимира Зеленського, Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг заявила, що є зворотна необхідність. За словами комісії, для стабілізації ситуації на ринку ціни на електрику навпаки варто підвищити. Оскільки президент приймає рішення з командою фахівців, то таке рішення по пониженню було обґрунтованим і в разі чого є варіанти для подальшого поліпшення ситуації.

Популярні статті зараз

1590 грн максимально: підвищення пенсій 2022, хто отримає на руки 20 000 грн

Крижані дощі та мороз: найближчими днями Україну накриє холодний антициклон

Школи, транспорт та ресторани: в Україні запрацювали нові правила карантину, що варто знати

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Все новости

Раніше писав Новинар, Кабмін підняв стипендії студентам.

Нагадаємо, що зафіксував граничний розмір абонплати за комуналку: які чекати платіжки.

До слова, стало відомо, українці можуть отримувати пенсії родичів, яких немає в живих: кому покладені такі виплати.