Алла Борисівна ще повернеться

Алла Пугачова на програмі " Час " розповіла про свій фільм-концерт, який був знятий на її 70-річчя навесні 2019 р і стартував в кінотеатрах. 

Співачка нагадала глядачам, що в 60 років вона пообіцяла зав'язати з концертною діяльністю, але зробила виняток заради чергового ювілею.

Ведучий нагадав співачці, що в її фільмі тільки чотири старих хіта, які знає вся країна, а решта — нові пісні. У відповідь Пугачова сказала, що підбирала композиції, які відповідають її нинішньому світогляду. Наприклад, Нова пісня "Мій друг «вже замінила їй»не зрікаються, люблячи".

«Я розклала пісні так, як ніби-то просто розмовляла з вами по душах — - пояснила Примадонна. - Ось цей "Instagram". Що це таке?! Мене все життя вчили, що пліткувати і хвалитися недобре. Але я бачу, що зараз все-таки час "Instagram". І своє ставлення я можу висловити в пісні. І так кожна пісня була моєю думкою. Я б назвала цей концерт»а наостанок я скажу".

Популярні статті зараз

Не можна підмітати підлогу: велике свято 14 вересня, всі заборони

Заллє, як з відра і засмажить до + 27: циклон накриє частину областей дощами, якою буде погода 14 вересня

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Українці зможуть отримувати пенсії родичів, яких немає в живих: кому покладені такі виплати

Все новости

Пугачова зізналася, що не відправляла нових пісень на радіо, тому що вони створювалися не для ротації. Швидше за все, артистка видасть їх окремим диском. А з приводу своїх старих хітів вона пообіцяла, що збере з них концерт на 80 років.

"Це велика мотивація, щоб довше жити, стежити за своїм здоров'ям, - посміхаючись, сказала зірка. - Якщо сама не зможу співати, нехай співає зал. Мені головне-бути більш-менш у формі, щоб стояти. Хоча і лежачи можна, і сидячи (сміятися). Зате тоді ці пісні дозріють".

Алла Борисівна побажала своїм шанувальникам здоров'я, щоб зустрітися на її концерті на честь 80-річчя.

Нагадавши, син Алли Пугачової Гаррі Галкін поставив на місце зіркову матір.

Раніше Новинар повідомляв, що Настя Каменських в одному халаті показала, який після душу її бачить Потап.

Відзначимо, що внучка Софії Ротару показала відверте фото без білизни.