Топ-3 найбільш невдалих знаків Зодіаку у вересні нижче:

Близнюки

Близнюки, за здоров'ям потрібно стежити до 22 числа, але після цієї дати відбудеться різке поліпшення. А поки зміцнюйте здоров'я. Коли Меркурій стане ретроградним 27-го числа, 60 відсотків планет будуть переміщатися назад-максимум за рік. Здається, що справи у світі та, можливо, у Вашому житті йдуть назад (хоча це не впливає на ваші фінанси). Ці ретрогради зазвичай не є небезпечними для життя, вони просто дратують і засмучують.

Близнюки.любов краще, ніж минулого місяця, але ваша планета любові все ще ретроградна. Так що не поспішайте в любові. Дозвольте відносинам розвиватися так, як вони хочуть. Нема потреби приймати важливі любовні рішення. Час покаже, що потрібно зробити. Це ще місяць для психологічного прогресу-минулого місяця теж. Молодик 6 числа ще більше прояснить емоційні та сімейні проблеми. Протягом місяця до вас буде приходити інформація, яка відповість на всі ваші запитання.

Рак

Планетарна потужність тепер знаходиться в максимально низькому, нічному положенні. Нижня половина вашого графіка - найсильніша в цьому році. Отже, найкраще зосередитися на будинку, сім'ї та своєму емоційному благополуччі. Навіть ваша кар'єрна планета, Марс, буде у вашому 4-му будинку починаючи з 15-го. Це показує, що зараз ваша місія-сім'я. Сім'я - це справжня кар'єра.

Хоча починаючи з 22-го числа потрібно буде стежити за здоров'ям, це як і раніше щасливий місяць. Сила у вашому 4-му будинку показує, що Космос спонукає вас робити те, що вам найбільше подобається - бути залученим в будинок і сім'ю. Якщо ви плануєте ремонт або капітальний ремонт, 15 - е число і далі - гарний час (Виділіть тільки більше часу на проект; можуть бути затримки). Якщо ви просто робите косметичний ремонт в будинку, то з 1 по 11 підійде.

Популярні статті зараз

В Україні підскочили ціни на картоплю: скільки коштуватимуть запаси на зиму

"Це мій коханець": суддя проєкту "Співають всі", Наталія Могилевська, познайомила Влада Яму з новим бойфрендом

Зморшки та плями живого місця не залишили: мокра Алла Пугачова зірвала грим і фільтри - ось що бачить Галкін вдома, шанувальники сторопіли

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

Лев 

До 22-го числа у вас все ще річний фінансовий пік, так що майбутній місяць буде успішним. Ви зосереджені на фінансах - як і повинно бути. Марс в грошовому будинку до 15 числа - хороший фінансовий сигнал. Оскільки він керує вашим доброчинним 9-м будинком, він стає подібним до Юпітера-планети достатку у Вашому Особистому гороскопі. Він розширює фінансові горизонти. Ретроградна активність досягає піку за рік в кінці місяця; починаючи з 27-го числа 60 відсотків планет ретроградні. Хоча на фінанси це не впливає до 27-го числа, події сповільнюються як у світі, так і у Вашому житті. Досягнення ваших цілей просувається повільніше. Ви можете використовувати це уповільнення в своїх інтересах. Будьте терплячі до затримок. Роби менше. Приділіть більше часу аналізу свого життя і своїх цілей. Подивіться, де можна поліпшити. Отримайте більше фактів. Коли планети знову почнуть рухатися вперед - в наступному або наступному місяці - ви будете готові втілити свої плани в життя.

Лев, з любов'ю все ще складно. Шлюб малоймовірний. Вдала можливість працевлаштування ймовірна 28 і 29 числа, але ми дізнаємося більше фактів про це.  Дозвольте всі сумніви. Все може бути не так, як здається. Будьте обережні за кермом 22 і 23 числа і будьте більш терплячі з босами, старійшинами та авторитетними фігурами в цей період.

Раніше портал "Новинар" розповідав про те, що українцям назвали дату, коли настане бабине літо

Нагадувати, перший сніг і заморозки: стало відомо, коли в Україні закінчитися бабине літо.

Також, в Україну прямує повітря з Арктики.