Названо вересневі везунчики 

Вересень-перехідний сезон. У міру того як сонце проходить через Діву, ви відчуваєте завершення своїх літніх переживань. Потім, коли 22 вересня Сонце входить в ваги, починається осінь, проводячи вас через сезон збору врожаю. Ніщо не залишається тим самим, якщо ви приймаєте ці зміни, але навіщо вам це потрібно? У наступному сезоні ще є чому тебе навчити.

Ось що можуть очікувати ці знаки зодіаку:

Діва: Ви прагнете до свого майбутнього і не боїтеся ударів

У цьому місяці ви пробуєте багато нового. Сонце знаходиться у Вашому першому будинку статусу, вселяючи впевненість, сміливість і бажання поліпшити себе. Оскільки Уран спонукає вас відправитися в Нові пригоди і скористатися шансом, про який ви раніше, можливо, занадто суворо судили, неможливо сказати, чого ви досягнете в цьому місяці. Хоча протягом тижнів, що передують ретроградному Меркурію 27 вересня, ситуація може здатися дивною, але це тільки поглибить ваші пошуки всередині вас самих. Хто ви? Ким ви стаєте? І найголовніше, куди ви збираєтеся?

Терези: ви відчуваєте себе живим і прагнете до успіху

У вересні цього року є чого чекати, Терези. Венера - ваша правляча планета-буде благословляти ваш асцендент до 10 вересня, виливаючи стільки любові, краси і задоволення в ваш осінній досвід. Коли 14 вересня Марс входить у ваги, ви можете відчути натхнення в пристрасті, впевненості і силі, оскільки космос спонукає вас змагатися трохи старанніше і йти до мети. До 22 вересня, коли починається сезон ваг, ви зможете відчувати себе комфортно на своїй шкірі, оскільки енергія легко відповідає вашому темпераменту. Просто остерігайтеся ретроградного Меркурія в Терезах, який починається 27 вересня. Хоча ви можете відчути подвійну дозу плутанини, ви можете з тим же успіхом прийняти поїздку, яку вона вас візьме.

Популярні статті зараз

В Україні підскочили ціни на картоплю: скільки коштуватимуть запаси на зиму

Перепади температур і сильні морози: кліматолог розповіла, яку зиму чекати українцям

8 гривень за кВт: українців попередили про стрибок тарифів на електрику, Зеленський підписав указ

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

Скорпіон: ви відчуваєте себе красивими, і всі це помічають

Можливо, зараз ще не сезон Скорпіонів, але в цьому місяці ви безумовно відчуваєте себе як вдома. 10 вересня Венера увійде в Скорпіона, посипаючи чарівним пилом ваш перший будинок самого себе. Це змусить вас відчути себе красивіше, як ніби ви світитеся з глибини душі, і всі звернуть увагу на вашу потойбічну красу. Цей транзит має так багато пільг. Наприклад, ви можете помітити, що більше людей перевіряють вас. Вас можуть запросити на інші побачення. Ваші друзі будуть насолоджуватися вашою присутністю. Найголовніше, вам сподобається те, як ви ставитеся до себе.

Раніше портал "Новинар" розповідав про те, що українцям назвали дату, коли настане бабине літо

Нагадувати, перший сніг і заморозки: стало відомо, коли в Україні закінчитися бабине літо.

Також, в Україну прямує повітря з Арктики.