Прогноз погоди на 11 вересня

Гарна погода триває, а літо ненадовго повернулося в Україну. 11 вересня температура стабільною по всіх регіонах. Ніяких дощів і тільки хмарність-прекрасний час, щоб проводити тепло і підготується до заморозків. Про це повідомляє народний синоптик Наталка Діденко на своїй facebook сторінці.

На Західній Україні температурний режим практично не зміниться. Ніч буде тепліше, а день більш спокійним. У всіх областях буде дуже тепло. Денна температура сягатиме-23°C  - 25 °C, а вночі вже очікується-9 °C - 11 °C. 

Що стосується північної частини, то вдень температура не змінилася-24 °C - 26 °C, але вночі температура зміниться-9 °C - 13 °C. У центральній частині схожа ситуація, температура коливається між 24 °C і 26 °C, а в ніч температура впаде до 9 °C-12 °C.

У східних регіонах буде також стабільно. Вдень температура буде в межах 24 °C - 26 °C, а вночі опуститися до 10 °C - 12 °C, що на 2 градуса більше ніж 10 вересня.

Популярні статті зараз

Не дивитесь часто у дзеркало: велике свято 16 вересня, народні прикмети

8 гривень за кВт: українців попередили про стрибок тарифів на електрику, Зеленський підписав указ

Не чекайте паперову платіжку: "Нафтогаз" роз'яснив споживачам, як платити за газ правильно

В Україні вибірково підвищать мінімальну пенсію до 3000

Все новости

Для південної частини України теж нічого не зміниться. Температура вдень коливатиметься-24 °C - 26 °C, а вночі - 12 °C - 15 °C.

Також зазначимо, що за прогнозами синоптиків температура найближчими днями буде стабільною, і вдень, і вночі. Але починаючи з 15 вересня в країну прийдуть різкі похолодання і погода буде вже не така щедра на тепло.

Раніше портал "Новинар" розповідав про те, що українцям назвали дату, коли настане бабине літо

Нагадувати, перший сніг і заморозки: стало відомо, коли в Україні закінчитися бабине літо.

Також, в Україну прямує повітря з Арктики.