Алла Пугачова стала блондинкою

Зірка радянської естради вже в поважному віці, проте, маючи молодого чоловіка і сама не хоче старіти. Як видно з останніх відео, їй вже досить важко ходити, проте про зовнішність вона не забуває. Нещодавно вона зробила низку пластичних операцій та змінила колір волосся - стала блондинкою. Свої зміни у зовнішності вона показала прихильникам на сторінці в Іnstagram.

На фото прихильники помітили явні зміни у зовнішності, а підписано фото  так: "Любовна любов". І дійсно, на такі вчинки вона пішла заради кохання. Не секрет, що її чоловік Галкін, набагато молодший за неї, а тому і зірці хочеться не відставати.

Раніше прихильники вже відмічали, що Пугачова сильно схудла, а тепер вона перефарбувала волосся та стала блондинкою. Волосся вона зібрала у хвіст, така зачіска їй личить, пишуть шанувальники.

Поруч з Аллою стоїть її молодий чоловік, якого Примадонна вхопила за талію. І не зовсім ясно, чи обнімає вона його, чи скоріше за все вхопилася за нього, бо вже важко триматися на ногах, а особливо після численних пластичних операцій, які теж позначаються на здоров'ї.

Популярні статті зараз

Мінімальна пенсія 8 тис. грн: хто отримає такі виплати

Платити за газ по-новому: власників приватних будинків Нафтогаз переводить на інший тарифний план

2500 грн пенсія: названо категорію громадян, яка отримає доплати у жовтні 2021

В Україні змінять правила виплати пенсій для жінок у віці від 60 років

Все новости

Як видно, над обличчям зірка теж попрацювала, натягнуті скули та більш виразне підборіддя говорить про нещодавні пластичні маніпуляції. 

Проте не всі шанувальники оцінили старання Алли. Вони пам'ятають її колишню, руду, кучеряву з прощілиною між зубів. Вони сумують за тією Пугачовою. "Молодо та красиво - це вже не Алла Пугачова", - зазначила одна з прихильниць. 

Проте є і коментарі на захист зірки: "Як би вона не виглядала, це все одно. вона краща є і буде. Її ще ніхто не переспівав", пише інший прихильник.

У коментарях прихильники розділилися думками, а Алла Пугачова не старіє як душею, так і тілом та продовжує нагадувати про себе у соціальних мережах.

Раніше Новинар писав, що  Настя Каменських отримала травму на концерті.

Нагадаємо, що Катя Осадча похвалилася фото Горбунова молодшого, "господар".

До слова, ми писали, що 72-річна Алла Пугачова ошелешила фанатів лисіючою головою.