Одна із зірок популярного гумористичного шоу, опублікувала в Мережі ніжний знімок

Фото, на якому Яна Глущенко постала у зворушливому образі зі своїм сином Тамерланом, і поділилася важливою інформацією, з'явилося в її офіційному Instagram-акаунті.

Зірка "Дизель-Шоу", Яна Глущенко, може похвалитися численною армією "фанатів", які постійно, і з величезним інтересом, спостерігають за її приватним життям - вже близько 150 000 шанувальників підписалися на її сторінку в очікуванні будь-яких новинок. Але ця публікація досить нестандартна - на ній Яна не красується в прекрасних яскравих нарядах, не приділяє час макіяжу, і не показує, як проводить час з чоловіком: вона присвячена початку нового навчального року, і, зокрема, навчанню дітей і всебічному розвитку її сина, Тамерлана.

Як пише сама артистка, син, на щастя, поки не йде в школу, але вже тривалий час відвідує приватний садок, де у нього проявилася схильність до вивчення іноземних мов - англійської та італійської, а українську та російську він і так відмінно знає. Яна вважає, що з сина виросте блискучий дипломат - у нього є схильність до ведення переговорів. А на те, що Тамерлан випереджає свій розвиток, вказує його вибір - він вважає за краще знайомитися з шахами(вже навіть знає, якій клітці відповідає яка фігура), а не грати в "Лего". 

Також Яна попросила, щоб шанувальники розповіли про захоплення своїх дітей, природно, "фанати" не втрималися, і стали коментувати цю публікацію:

Популярні статті зараз

Штраф 170 тис. грн: Кабмін пішов на жорсткі кроки, торкнутися може кожного українця

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Все новости
  • "Оч милі Так, звичайно, синуля зараз захоплюється Лего і малюванням (розфарбовуванням) і вчимо по-тихеньку англ., русий. та укр. мови (синуля Віктор, 4 роки і 4 місяці)... Давати дітям вибір - це головне!!!";
  • "Моєї 2.10 в садок ходимо з 1.10 і теж не шкодую ні секунди! Садок дійсно, дуже багато дав і дає)) ось записала на пробне заняття з танців сподіваюся ,замість неї танцювати не буду".

Коментар. Фото: скріншот instagram.com/yamo4ka/
Коментар. Фото: скріншот instagram.com/yamo4ka/

До слова, до цього "Новинар" писав про те, яка погода буде в Україні з 13-го по 17-е вересня.

Також раніше наш портал повідомляв про те, як за один рік в Україні подорожчали всі основні харчові продукти.

А до цього ми повідомляли про те, який великий релігійне свято заведено відзначати 13-го вересня.