Популярний колись співак розповів про важкі втрати

Про те, як відомий виконавець, а тепер викладач вокалу в Київській академії естрадного та циркового мистецтва, Іво Бобул, невесело живе під час нескінченного карантину, і вже встиг зробити операцію та втратити занадто багато близьких людей, пише канал "Україна".

Зокрема, Іво Бобул не очікував, що пандемія коронавірусної інфекції, яка вперше почалася в Україні навесні 2020-го року, викличе якісь карантинні обмеження в нашій країні, і це зможе зіпсувати далекосяжні плани багатьом людям. Сам попспівак зазначає, що в цей період у нього почалися особливі складнощі - він був змушений перервати заняття улюбленою справою: всі концерти були перенесені, а нормальне життя без подібної діяльності особливо складне, і нагадує жорстоке поводження, коли у когось силою забирають дорогу серцю іграшку.

Іво Бобул. Фото: kanalukraina.tv
Іво Бобул. Фото: kanalukraina.tv

Крім того, артист все ще не знає, чи перехворів він сам коронавірусною інфекцією, але дуже багато його родичів, друзів і близьких вже встигли з цієї невеселої причини піти з життя, що стало для Бобула постійної тяжкою ношею. Також, до вантажу на душі додалися і складнощі зі станом здоров'я - через те, що перший карантин усі проводили на "самоізоляції", в малорухливому способі життя, у виконавця встиг розвинутися тромбоз, і він був змушений звернутися до медичних фахівців, щоб зробити екстрену операцію. 

Втім, обставини нагнітають і депресивні настрої в суспільстві - в новинах відсутній позитив. Мабуть, через це, сім'я Бобула припинила виходити у світ, і за покупками в магазини, через силу, ходить сам співак.

Популярні статті зараз

Проливні дощі та грози: частина України накриє циклон, в яких областях погіршиться погода 17 вересня

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

В Україні подешевшають цукор, хліб і соняшникова олія

Все новости

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що "Нафтогаз" надав детальну інструкцію, що стосується оплати квитанцій в мережі.

Також раніше наш портал повідомляв про те, чого категорично не можна робити у вівторок, 14-го вересня.

А до цього ми повідомляли про те, які погодні умови очікуються в Україні 14-го вересня.