Забута виконавиця вирішила показати себе, без дуже потрібного в таких випадках, гриму

Те, як виглядає старенька виконавиця, колишня колись зіркою радянської естради, Алла Борисівна Пугачова, можна побачити (якщо володієте міцною нервовою системою), відвідавши "фанатський" Instagram-паблік "_alla.pugacheva".

Відзначимо, що всупереч своєму чималому віку, Алла Борисівна все ще відрізняється активною життєвою позицією, і її знімки, хочемо ми того чи ні, із вартою заздрості постійністю, потрапляють в Мережу, в основному, після застосування різноманітних фільтрів і обробки в графічному редакторі.

На цей раз, в акаунті шанувальників, що обожнюють ретро-творчість Алли Борисівни, та і її саму, схоже, знову з'явилася невдала фотографія, на якій просто неможливо приховати негативний вплив численних пластичних операцій літньої "зірки".

Дуже шкода, що Примадонна так і не змирилася з прожитими роками, і продовжує своєрідно дивувати своїх шанувальників зморщеною, і в пігментних плямах, шкірою, скуйовдженими, перепаленими фарбою вологим волоссям і зухвало підведеними контрастною чорною тушшю очима.

Втім, варто віддати належне - чималі вкладення в стоматологів окупилися, і посмішка все ще молода і білосніжна. Крім того, щоб підкреслити свою гідну забезпечену старість, Алла Борисівна не забула накинути на зів'ялу шию ще й золотий ланцюг, що виглядає вельми масивно.

Популярні статті зараз

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Індексація пенсій з 1 грудня: у кого зростуть виплати до 2600 грн

Від 400 гривень в одні руки: хто з українців почав отримувати підвищені пенсії

В Україні змінять правила виплати пенсій для жінок у віці від 60 років

Все новости

Залишається тільки поспівчувати Максиму Галкіну - з цією жінкою йому іноді доводиться бачитися дуже часто. 

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що "Нафтогаз" надав докладну інструкцію, щодо оплати платіжок в онлайн-режимі.

Також раніше наш портал повідомляв про те, що суворо забороняється робити у вівторок, 14-го вересня.

А до цього ми повідомляли про те, які метеоумови ймовірні в Україні 14-го вересня.