Коли в Україну прийдуть перші, справжні морози

Про те, що народний провісник погоди, Леонід Горбань, провів попередні розрахунки, використовуючи маловідому методику із застосуванням "Брюсова календаря", і надав своє бачення на метеоумови цього осіннього сезону, інформують в "Сьогодні". 

На самому початку другого осіннього місяця, вірогідні прохолодні, і відносно сухі погодні умови, але вже ближче до середини жовтня, очікується серйозне потепління та друге "бабине літо" триватиме нетривалий час - після тепла Україну накриє рясними зливами, а в темний час доби ще й прийдуть морози. Зокрема, перший холод буде помітний в перші дні, з опадами з 4-го по 5-е жовтня, проте, вже до 10 - го жовтня навколишнє повітря знову прогріється, і погода злегка нагадає ранню осінь: вдень - до + 20 градусів за Цельсієм, ясно й абсолютно сухо.

Відзначимо, що подібна погода затримається того до 14-го жовтня, релігійного свята "Покров Пресвятої Богородиці" - в цей день буде найбільш комфортно, оскільки температура підніметься вище + 20 градусів за Цельсієм, але вже через один або два дні все знову зміниться: повернеться похолодання з температурними значеннями від + 6 до + 8 градусів за Цельсієм, у супроводі крижаних дощів.

Погода в Україні. Фото: скріншот YouTube-відео.
Погода в Україні. Фото: скріншот YouTube-відео.

Популярні статті зараз

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Гривня може знецінитись? Яким буде курс долара в жовтні, прогноз експертів

2500 грн пенсія: названо категорію громадян, яка отримає доплати у жовтні 2021

В Україні змінять правила виплати пенсій для жінок у віці від 60 років

Все новости

Також, з Покрови, в східних і північних регіонах нашої країни можливі нічні промерзання ґрунту, а з 25-го жовтня, справжня передзимова погода накриє всю територію України, оскільки з півночі прорветься циклон, який і принесе за собою неабиякі, хоча і недовгі морози - до - 7 градусів за Цельсієм. Але до кінця місяця, якщо вірити Горбаню, знову буде тепла погода: від + 8 до + 10 градусів за Цельсієм, і так - до самого листопада.

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що "Нафтогаз" надав докладну інструкцію, щодо оплати платіжок в онлайн-режимі.

Також раніше наш портал повідомляв про те, чому в "ПриватБанку" нараховують комісію при оплаті комунальних послуг.

А до цього ми повідомляли про те, що у листопаді поточного року на дорогах України з'являться нові дорожні знаки.