Примадонна прибирала зі свого творчого шляху всіх, хто міг скласти конкуренцію

Про те, що Аллі Борисівні Пугачової, досить було зробити всього лише один телефонний дзвінок, що б розчистити собі дорогу до слави, при цьому майже зламавши життя кількох не менш популярних виконавиць, пише "Baltuas Bals".

Всупереч тому, що багато хто просто обожнює Аллу Пугачову за її харизму і дар, є і ті, хто не поділяє думку більшості, тому як має у своєму розпорядженні якоюсь компрометувальною інформацією - Примадонна з легкістю і без зайвих роздумів може перекрити дорогу будь-кому. Наприклад, Наталія Гулькіна, по секрету повідомила, що цілий ряд співачок назавжди зник зі сцени, після того, як їх почула Примадонна, оскільки думку Пугачової звикли беззаперечно довіряти, і справа не в таланті тих, кого вона прибрала, а виключно в особистих інтересах самої Алли Борисівни.

Наприклад, в середині 80-х років минулого століття, досить відома виконавиця, Валентина Легкоступова, яка своїм поп-хітом "Ягода-малина" підкорила весь СРСР, раптово пропала з телебачення і припинила концерти. Саме в той час, Легкоступова і перейшла музичну доріжку Примадонні - поки Алла Борисівна була зайнята скандалом, що виник через пітерського готелю, її зрадили постійні автори, Раймонд Паулс і Ілля Рєзнік: вони не стали чекати свою Музу, просто віддавши нову пісню, що стала хітом, "двоє", молодий артистці Валентині. Але Валентина не прокинулася новою "зіркою", а перетворилася на персону "нон грата" на радянській сцені. Втім, як можна здогадатися, саме Примадонна доклала свою важку руку до кінця естрадної кар'єри Легкоступової.

Не менше драматизму і в житті Ольги Зарубіної, що стала популярною після хіта "на теплоході музика грає". І це все сталося після появи в її житті Примадонни. Офіційна версія - виконавиці перекрили "творче повітря" через "спів під фонограму", але насправді, як переконує преса, підступи проти співачки будувала саме Примадонна - вона сама хотіла отримати пісню Зарубіної: Ольга була першою, хто заспівав майбутній безсмертний хіт, "Айсберг". Відразу після того, як текст і музика потрапили до Пугачової, та й перехопила естафету, вирішивши позбутися суперниці - Зарубіна навіть змушена була переїхати в США, де насилу виживала, працюючи некваліфікованим медичним співробітником.

Алла Пугачова. Фото: скріншот YouTube-відео
Алла Пугачова. Фото: скріншот YouTube-відео

Популярні статті зараз

Пенсійний стаж рахуватимуть по-новому: що змінив Кабмін для українців

Стала відома справжня ціна на український газ, скільки переплачуємо

Без сертифіката на вихід: нові правила для громадського транспорту, кого чекають подвійні перевірки

Гривня може знецінитись? Яким буде курс долара в жовтні, прогноз експертів

Все новости

Але є історії й свіжіше - вже у 2000-х роках, Алла Борисівна, поки була редактором "Пісні року", просто-таки, одним рухом, викреслила зі списку учасників виконавицю МакЅім. Чим же саме МакЅім не догодила Пугачової, на жаль, ніхто до цього часу не знає. Ймовірно, що Примадонна знову побачила в молодій співачці конкурентку, але не собі, а дочці Христині Орбакайте. До речі, зайве підтвердження факту - з того часу, ні МакЅім, ні Орбакайте, ніколи не з'являлися на одній сцені разом.

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що Антоніна Матвієнко показала, як підросла дочка.

Також раніше наш портал повідомляв про те, що Іво Бобул розповів, що пережив під час карантину.

А до цього ми повідомляли про те, що Яна Глущенко поділилася тим, як виховує сина.