Російський продюсер і художник сцени розповів про деякі "бзики" Примадонни

Те, як дивно поводиться Алла Борисівна Пугачова, особливо, коли потрапляє в нестандартні ситуації, і що доводиться терпіти її близьким людям, незадовго перед своєю передчасною кончиною, в інтерв'ю росЗМІ, повідав Борис Краснов. 

За словами Бориса Краснова, він не може позаздрити нікому з тих, хто потрапив у фаворити до Алли Борисівни: Пугачова вельми нелогічна та абсолютно непослідовна. Втім, трохи виправдовує її численні своєрідні вчинки те, що вона намагається допомогти тим молодим артистам, які їй припали до душі, але тільки спочатку - надалі всі залишаються при своєму. Але не це найстрашніше - найскладніше вловити настрій Пугачової. І якщо це вийшло, то можна залишатися з нею на одній хвилі, в цілковитій безпеці, а якщо не дай Бог таке сталося - то вона вас "потопить", з досить непередбачуваними наслідками.

Крім того, деякі манери Примадонни, навіть бувалого Краснова шокували: в далекому 1997-му році, в період підготовки до шоу "Різдвяні зустрічі", Аллі Борисівні з невідомої причини раптом захотілося опинитися під аркою-проходом, і розташувати конструкцію в невідповідному для цього місці. Природно, художник-сценограф прямо вказав Пугачової на недоречність запитів, і за це отримав серйозну "струс" - Примадонна просто почала трясти мене його за грудки, та ще з такою величезною силою, що він сторопів.

Алла Борисівна Пугачова. Фото: скріншот YouTube-відео.
Алла Борисівна Пугачова. Фото: скріншот YouTube-відео.

Все вирішилося просто: Краснов розвів руки Алли Борисівни в сторони, і пішов займатися належними йому справами. Примадонні теж вирішила не продовжувати конфлікт, але виплеснула скупчилася злість на тканини лаштунків, порвавши їх на шматки. 

Популярні статті зараз

Олія, цукор, гречка: українців попередили про глобальне дорожчання харчових продуктів, експерти назвали причину

Платити за газ по-новому: власників приватних будинків Нафтогаз переводить на інший тарифний план

В Україні змінили правила оформлення субсидії: які документи подавати, та як

50 гривень до пенсії: Кабмін встановив 4 категорії осіб, які можуть отримати виплати

Все новости

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що Антоніна Матвієнко показала, як підросла дочка.

Також раніше наш портал повідомляв про те, що Іво Бобул розповів, які втрати пережив під час карантину.

А до цього ми повідомляли про те, що актриса Яна Глущенко поділилася тим, з якою ретельністю виховує сина.