Примадонна малоприємно здивувала старим фото з дивним ракурсом

Невідомий архівний знімок з Аллою Борисівною Пугачової, на якому вона вразила неприродним, мертвенно жовтим обличчям, більше відповідним експонатам з Музею мадам Тюссо, опублікував "фанатський" Instagram-паблік "_alla.pugacheva".

Нагадаємо, що Алла Борисівна нарешті покінчила зі своєю активною сценічною кар'єрою, і іноді може виступити виключно за чималі суми - в основному на приватних розважальних заходах російських олігархів. Після виходу на заслужений відпочинок, Стара "зірка" спільно, з поки ще відносно молодим, Максимом Галкіним приступила до показного виховання "своїх" дітей - близнюків Гарріка і Лізи, яких парочці народила сурогатна мати.

Але, всупереч тому, що виконавиця більше не дає великих шоу, відданих шанувальників у неї не поменшало - в Instagram існує неймовірна кількість сторінок фанатів, на яких шанувальники постійно обмінюються фотографіями та оновленнями, що відбулися в житті Алли Борисівни.

І ось, зовсім не так давно, в одному з подібних "фанатських" пабліков, з'явився ще один знімок Примадонни, на якому вона виглядає настільки протиприродно, що обличчя співачки більше нагадує відтінком віск, ніж шкіру живої людини. Крім того, Алла Борисівна зображена, схоже, в якійсь темній "гримерці", оскільки за спиною якісь забуті декорації, а в кадрі вона постала в нестандартному для сучасності ретро-образі - на ній надітий картатий, схоже, ще радянський, "втомлений" від життя піджак, з банальним картатим візерунком. Волосся Пугачової розпущене в недбалому, можна навіть сказати, неохайному укладанні, а на обличчі - залишився в минулому столітті тип макіяжу. При цьому, вона сидить в незручній позі, оскільки "горизонт завалений", але їй все ще вистачає сил на вимучену посмішку.

Популярні статті зараз

Торкнеться 7 млн клієнтів: ПиватБанк обмежив перекази з карти на карту, які встановлені ліміти

Від 400 гривень в одні руки: хто з українців почав отримувати підвищені пенсії

Штраф 510 грн: за що українцям прийдеться заплатити з 1 жовтня

Платити за газ по-новому: власників приватних будинків Нафтогаз переводить на інший тарифний план

Все новости

До слова, до цього "Новинар" писав про те, за що українцям загрожує штраф у 34 000 гривень.

Також раніше наш портал повідомляв про те, скільки в Україні зараз коштує кілограм картоплі.

А до цього ми повідомляли про те, як збільшать зарплати медичним фахівцям.