Примадонна дала різку відповідь всім ненависникам

Те, що на думку старої "зірки" Алли Борисівни Пугачови, ніхто нічого не зможе з нею зробити, навіть враховуючи всю незручну інформацію, які озвучила солістка групи "Міраж", Наталія Гулькіна, слід публікації самої Примадонни, зробленої в її офіційному Instagram-акаунті.

Нагадаємо, що за словами Наталії Гулькіної, в російському шоу-бізнесі абсолютно все можна продати та купити, при цьому, найчастіше в руйнуванні кар'єр неугодних виконавців, чому є безліч свідчень, активну участь бере саме Пугачова, оскільки володіє певним впливам. Зокрема, Аллі Борисівні досить зробити один короткий телефонний дзвінок, що б людина більше ніколи не з'являвся на екрані. Також, Примадонна вельми вибіркова - одним молодим обдаруванням може допомогти пробитися в шоу-бізнесі, а інших просто "знищує", і всі ці негативні дії викликані виключно примхами "зірки"-пенсіонерки.

Втім, повернемося до публікації самої Алли Борисівни: вона стверджує, що оточуючі нічого з нею не в змозі зробити, оскільки віри злим словам - немає, а всі її обвинувачі - брешуть. Крім цього, Пугачова не забула подякувати лояльного їй світського журналіста, Артура Гаспаряна, який у своїй авторській колонці випустив виправдувальну статтю. І, природно - на захист Примадонни, стверджуючи, що Гулькіной просто потрібен був інформаційний шум, через те, що про неї всі забули.

Відзначимо, що численні колеги Пугачової по сцені злилися у творчому екстазі під її публікацією, і підтримали свою "богиню", не забувши назвати її кращою з кращих і незрівнянною. Як, наприклад, Микола Басков і небагатослівний Андрій Державін.

Популярні статті зараз

Оливкова олія не з оливок: українцям розкрили масштабну схему фальсифікації

600 тисяч сімей втратили пільги на комуналку: хто попав в "чорні" списки та чому

Торкнеться кожного пенсіонера, кому 65 років: підвищення виплат на чверть, яку суму отримають з 1 грудня

Дуже відверта сукня: майже гола Тіна Кароль збентежила мережу

Все новости

Коментар. Фото: скриншот.instagram.com/alla_orfey
Коментар. Фото: скриншот.instagram.com/alla_orfey

Коментар. Фото: скриншот.instagram.com/alla_orfey
Коментар. Фото: скриншот.instagram.com/alla_orfey

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що у ПФУ відзвітували, скільки перерахували на виплати пенсій у вересні.

Також раніше наш портал повідомляв про те, скільки платитимуть медичним працівникам в Україні.

А до цього ми повідомляли про те, що за порушення карантинних обмежень, українців можуть штрафувати на суму в 34 000 гривень.