Ведуча розповіла про те, як підло по відношенню до неї вчинила Примадонна

З Аллою Борисівною Пугачовою було вже не мало скандалів та інших неприємних ситуацій, які зачіпали та ображали інших відомих людей. Про черговий такий випадок, який надовго залишився в пам'яті, розповіла в програмі "Секрет на мільйон" відома телеведуча, а також диктор Ангеліна Вовк.

Так ось, за словами Ангеліни Вовк, вона повинна була виступати в ролі ведучої разом з актором Євгеном Меньшовим на фестивалі "Пісня року", до якого Алла Борисівна мала безпосереднє відношення. Але те, як підло і низько вчинила з ними Примадонна, ведуча пам'ятає й досі.

Також, Вовк розповіла, що раніше вони дружили з Примадонною, а на передодні фестивалю, та навіть запрошувала її до себе додому, щоб добре все відрепетирувати, а ще підбадьорювала її. Але вже на самому фестивалі ведучу, а також Євгена Меньшова з якихось причин не пустили на сцену. А виходячи з чуток, вказівку про це дала сама Примадонна.

Також ведуча додала, що після того, як концерт закінчився, на сцену вийшла Алла Борисівна і почала кликати їх, запитуючи, мовляв, де ж вони поділися. На її думку, все це було спеціально так зроблено і влаштовано, щоб просто, таким чином, попрощатися з ведучими. А ще Ангеліна Вовк додала, що їм навіть ніхто не подзвонив, щоб вибачитися.

Ще ведуча підкреслила, що такої підлості від самої Примадонни вона точно не очікувала, і що такий низький вчинок артистки дуже її шокував, тому з того часу вони більше не спілкуються.

Популярні статті зараз

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

-4 градуси морозу: готуйте теплі речі та шапки, в яких областях наступить зима

Українцям є чим пишатись: ЗАЗ випускатиме новий кросовер "Одеса"

В Україні перестали приймати долари: з якими купюрами краще не приходити

Все новости

Нещодавно розповідав Новинар, що ведуча каналу "1 + 1" зізналася у скільки їй обійшовся відпочинок в Америці.

Також повідомляв Новинар, що співачка Ірина Федишин показала як проходять її будні.

Ще писав Новинар, що актриса Ольга Сумська здивувала фанатів зміною іміджу.