Екс-учасник розповів всю правду про проєкт "Холостячка"

Актор Юрій Рудий, який був учасником проєкту "Холостячка" зі Златою Огневич, і покинув реаліті-шоу ще на початку, розповів про те, як саме все відбувалося на проєкті, і дав пораду на майбутнє іншим охочим, не вестися на подібні реаліті. Про це чоловік написав у себе на сторінці в соціальній мережі Instagram, під знімком, який був зроблений на першій вечірці шоу.

Так от, актор, розуміючи, що "ходить по лезу", все ж наважився поділитися своїм враженням і думкою про реаліті-шоу "Холостячка". Також він додав, що запрошували його і на перший сезон цього шоу, але тоді він не погодився, а ось на другий, хоч і не відразу, але все ж зважився піти. Проти самої героїні проєкту актор нічого поганого не має, навпаки, підкреслив, що Злата дуже мила, гідна і світла жінка.

Не сподобалося акторові те, що з ефіру було багато чого вирізано, а самі фрази поміняні місцями. Також йому заборонили не тільки брати участь в інших проєктах, а й давати інтерв'ю і навіть розвивати свою сторінку в соціальній мережі Instagram.

Після чого, Юрій додав, що подібні шоу і проєкти роблять спеціально одних учасників популярними, а інших – навпаки. Саме тому він радий, що покинув реаліті-шоу на самому початку. Також актор звернувся до майбутніх учасників шоу, щоб ті не велися на подібні проєкти, адже після підписання контракту все зміниться і вони стануть заручниками реаліті-шоу.

Популярні статті зараз

Від другої пенсії можна відмовитись? Мінсоцполітики розкрив нюанс, хто може не платити внески

-6 морозу: зима наступає в Україну, прогноз погоди на 26 жовтня

Торкнеться кожного пенсіонера, кому 65 років: підвищення виплат на чверть, яку суму отримають з 1 грудня

Дуже відверта сукня: майже гола Тіна Кароль збентежила мережу

Все новости

Наприкінці публікації Юрій додав, що не мав бути на цьому проєкті, але вже сталося, як сталося. А ще запитав своїх шанувальників про те, що ті думають про подібні шоу і чи можливо насправді там зустріти свою половинку.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українська актриса Ольга Сумська здивувала фанатів зміною іміджу, в результаті чого стала схожа на Юлію Тимошенко.

Також повідомляв Новинар, що українська співачка Ірина Федишин показала, як проходять її будні.

Ще писав Новинар, що "Холостячка" Злата Огневич розповіла про стосунки з переможцем проєкту.