Українка потрапила в черговий скандал пов'язаний з конкурсом краси

Черговий скандал через корону розгорівся навколо киянки, яку та привезла з конкурсу краси, що проходив в Дубаї. Як повідомила сама переможниця і вже володарка титулу "Міс Світу plus-size 2021", Вікторія Щелко, що вона посіла перше місце на конкурсі краси, за що й отримала цей титул. Але в Інтернеті через це розгорівся справжній скандал, оскільки дівчину звинуватили у брехні. А відомо про це стало з інформації, опублікованої на порталі ТСН.

Сама ж красуня підкреслила, що привезла цю корону не для себе, а для всіх українок. А скандал розгорівся відразу після конференції, на якій дівчина повідомила про перемогу і розповіла про титул, який привезла разом з короною. Її почали звинувачувати в тому, що ніде нібито вона не перемагала, а сама себе "коронувала".

Також у себе на сторінці висловила свою думку щодо перемоги Вікторії Щелко й інша пишногруда красуня, яка є переможницею в тому ж конкурсі, тільки 2019 року, Міла Кузнєцова. Так от, за словами Міли, Вікторія не брала участі в жодному відборі, тому ніяк не могла представляти Україну, а вже тим більше перемогти в цьому конкурсі. А ще припустила, що можливо свою нагороду та отримала в якомусь іншому конкурсі краси, але не в цьому.

Ще Міла Кузнєцова додала, що уважно придивилася до її стрічки та побачила, що там написано не міс, а місіс, а це зовсім інший конкурс, тим більше "Міс Світу plus-size" був тільки один раз.

А ось Тетяна Котьолкіна, яка є генеральним директором конкурсу "Міс Світу plus-size. Україна" повідомила, що це вже не перший скандал, який пов'язаний з Вікторією. Подібне було у 2018 році, коли Вікторія організувала в Україні конкурс для дівчат plus-size і продавала їм призові місця, після чого її й позбавили ліцензії, передавши право Котьолкіної. Також жінка стверджує, що заплатила Вікторія і за корону в Дубаї.

Популярні статті зараз

Категорично заборонено ображати будь-кого: велике свято 25 жовтня, що не можна робити

Торкнеться кожного пенсіонера, кому 65 років: підвищення виплат на чверть, яку суму отримають з 1 грудня

Перший сніг у жовтні: в які області спочатку прийде зима, прогноз синоптиків

Перерахунок пенсій "заднім числом": кому чекати на підвищені виплати

Все новости

Розповіла Котьолкіна і про те, за яку суму пропонують купити корону, а точніше, якщо мова йде про перші три місця, то це обійдеться від 3 000 євро, а якщо тільки перше, то від 6 000 євро.

Але організатор конкурсу, яка відправила на нього кілька дівчат і саму винуватицю скандалу, Вікторію Щелко стверджує, що нічого нікому за корону та не платила. Також організатор повідомила, що Вікторія дійсно отримала титул і корону, але в іншій назві конкурсу, а саме "Міс і місіс Global International World Pageant". Але, попри це Щелко все одно стверджує, що не помилилася в назві конкурсу.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в другому ефірі шоу "Холостячка" Злата Огневич образилася на одного з учасників, стала відома причина.

Також розповідав Новинар, що ведуча Ангеліна Вовк зізналася чому більше не спілкується з Аллою Пугачовою.

Ще писав Новинар, що чарівна українська актриса Ольга Сумська змінила свій лук і стала схожа на Юлію Тимошенко.