У Мережі показали унікальний електромобіль, який так і не побачив світ

Нерідко в Мережі з'являється інформація про ту чи іншу модель автомобіля, яка так і залишилася лише на етапі розробки або на «папері». На YouTube-каналі розповіли про долю унікального та першого електромобіля, який, на жаль, так і не пустили на конвеєр.

Згідно з інформацією на Львівському автомобілебудівному заводі планували разом зі знаменитими на той час автобусами, випускати й електромобілі, якими зараз почали впритул займатися у всьому світі.

Понад сімдесят років тому на Львівському заводі вперше створили та випустили першу партію, яка була лише випробувальною, електромобілів. Дана модель мала назву НАМИ ЛАЗ-750.

Рух маленького і компактного автомобіля проводився за допомогою метало-нікелевого акумулятора. Заряду "батареї" вистачало майже на 70 кілометрів. Дана модель могла розвивати швидкість 30-35 км/год. Але в Москві даного представника радянського автопрому не затвердили.

Популярні статті зараз

Оливкова олія не з оливок: українцям розкрили масштабну схему фальсифікації

Почалося: в Києві підвищують вартість поїзду в метро та наземному транспорті, що говорять у КМДА

600 тисяч сімей втратили пільги на комуналку: хто попав в "чорні" списки та чому

Пенсійний стаж рахуватимуть по-новому: що змінив Кабмін для українців

Все новости

Як зазначається НАМИ ЛАЗ - 750 міг витримати максимальну масу 500 кг (1500 кг). Всього таких моделей було випущено лише 6 штук. Кожна з них мала під капотом два електродвигуни постійного струму потужністю 3,2 кВт. У конструкції використовувалися лише алюмінієві сплави, дерево, вузли та деталі ГАЗ-М20 «Перемога», ГАЗ-АА і ГАЗ-51.

Ідея була досить непоганою, проте були й свої «але». Наприклад, маленький запас ходу, величезна маса акумуляторних батарей та й дуже висока вартість.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що з першого жовтня в Україні вступлять нові суми штрафів і тепер вантажовідправникам загрожує величезні суми за"перевантаження".

Також повідомляв Новинар, що в МВС попередили, що незабаром у водійських документах з'являться нові позначки, кого торкнутися нововведення.

Ще писав Новинар, що з першого листопада на українських дорогах будуть встановлені нові дорожні знаки і таблички.