Велике свято 6 жовтня зі строгими заборонами

Сьогодні, 6 жовтня, всі віряни відзначають велике церковне свято, а саме день Зачаття Іоанна Предтечі. Іоанн хрестив Ісуса Христа у водах Йордану. Також в цей день шанують пам'ять святої мучениці Іраїди, що проживала в Олександрії. Тому сьогодні потрібно обов'язково дотримуватися всіх заборон, щоб не згрішити в цей день повідомляє портал novynar.

Щороку 6 жовтня у світі відзначають Всесвітній день охорони місць проживання. Це свято, яке закликає людство звернути увагу до всіх проблем середовища проживання. А ще 6 числа у світі святкують день любителів часнику, Всесвітній день церебрального паралічу і день висіння на люстрі.

Обряди й традиції 6 жовтня:

  • У цей день, найчастіше, починалися холоди, тому люди топили печі.
  • Обов'язковим вважали в цей день не тільки протопити будинок, щоб було тепло, а й утеплити його, а ще в народі прийнято було заготовляти дрова на зиму.
  • Також в цей день було заведено гадати на долю. Як правило, потрібно було відправитися в те місце, де зливалися в одну дві річки й набрати там води у два глечики з обох річок так, щоб її в них було порівну. Після чого їх приносили додому і спостерігали в якому глечику швидше вода випарується. Тому, якщо стало менше води в глечику, який набрали з повної річки, це обіцяло проблеми протягом усього року, а якщо навпаки, води стало менше в тому глечику, який набирали з неповної річки, значить відповідно і рік буде вдалим.
  • Ще 6 числа було заведено в народі випікати "наливушки". Картоплю мили та змішували її з молоком і яйцем, після чого вміст виливали на житній корж, трохи звернувши його по краях.

Народні прикмети на цей день:

  • Якщо в лісі було мало грибів, а горіхів багато, це означало, що зима буде суворою.
  • Якщо бур'ян високим був, значить і снігу багато буде.
  • Якщо чулися в цей день крики гусей відлітають на південь десь дуже високо в небі, то незабаром настане справжні зимові холоди.

Що в цей день заборонено робити:

Популярні статті зараз

Не робіть хатньої роботи у цей день: велике церковне свято, всі заборони

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

Що у неї з руками? Алла Пугачова перекроїла обличчя і змінила зачіску, схожа на воскову з Музею мадам Тюссо

Перерахунок пенсій "заднім числом": кому чекати на підвищені виплати

Все новости
  • Не можна перераховувати свої біди, інакше ту кількість, яку знову нарахуєте - доведеться знову пережити.
  • Заборонено рахувати дрібні монети, та й взагалі гроші у своєму гаманці, інакше в найближчі місяці можуть виникнути проблеми з фінансами.
  • Не можна витрачати гроші в цей день на різні непотрібні та не важливі речі, інакше це може привести до безгрошів'я.

У кого 6 жовтня День Ангела:

Сьогодні іменини в Артура, Антона, Роксолани, Івана, Іраїди, Йосипа.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україні змінили правила перерахунку пенсійних виплат, що очікується.

Також розповідав Новинар, що українським пенсіонерам повідомили, хто з них наступного року отримає надбавку до пенсійних виплат.

Ще писав Новинар, що в нашій країні через пару років введуть соціальні пакети з накопичувальними пенсійними виплатами.