Оля Полякова поділилася тим, як виховує свою старшу доньку

Відома співачка Оля Полякова розповіла в передачі "Дорослі дівчатка" з Машею Єфросиніною, яке опубліковано в YouTube, про те, як виховує свою старшу доньку-підлітка Марію. А ще зізналася в тому, що не розуміє, як правильно карати дітей.

У розмові про дітей жінки торкнулися багатьох тем, щодо своїх дівчаток-підлітків, а також того, що дозволяють їм, а що, навпаки, забороняють робити. Крім того, співачка Оля Полякова розповіла багато чого цікавого про свою старшу дочку і прокоментувала всі скандали, які були пов'язані з нею.

Як виявилося, Оля намагається не балувати своїх дітей занадто, А що стосується її дочки Маші, то вона взагалі вже сама заробляє і не просить грошей у знаменитої мами, чим і пишається артистка. Ще було задіто тему концерту Марії, на якому та, виступаючи, співала пісню з нецензурними словами. Знаменитість зізналася, що абсолютно не знала про те, що в піснях її доньки будуть такі слова, оскільки Маша не розповідала їй про це, адже знала, що мама такого не схвалила б.

Потім жінки почали розмовляти про те, як все ж правильно карати підлітків. Після чого Оля Полякова зізналася, що абсолютно не знає, як це робити, і навела приклад, розповівши свою історію з Машею.

Артистка поділилася, що коли вони зі старшою донькою були в Ниці, то сильно посварилися, і та обізвала її поганим словом, а точніше, як говорить Оля, послала її куди подалі. Після чого додала, що підписники попереджали про це артистку відразу після того, як побачили концерт Марії та почули пісні з нецензурними словами.

Популярні статті зараз

-6 морозу: зима наступає в Україну, прогноз погоди на 26 жовтня

600 тисяч сімей втратили пільги на комуналку: хто попав в "чорні" списки та чому

Торкнеться кожного пенсіонера, кому 65 років: підвищення виплат на чверть, яку суму отримають з 1 грудня

Пенсійний стаж рахуватимуть по-новому: що змінив Кабмін для українців

Все новости

Далі Оля додала, що після того, як почула від дочки на свою адресу такі слова, відразу почала збирати її речі, сказавши їй про те, що та зараз же відлітає додому. Після чого її дочка, Марія, почала просити вибачення і плакати. Безумовно, Оля пробачила, і на наступний день, забувши про подію, купила Маші дорогі туфлі від Dior. Жінка додала жартома, що вона така непослідовна мати, що стосовно того, як виховувати дітей просто не знає.

Також торкнулися жінки й теми вживання алкогольних напоїв, а ще заборон. І прийшли до висновку, що 15-16 років, головне залишатися дитині другом, оскільки заборони та моралі, а вже тим більше опіка, вже не працюють, оскільки підліток відділяється від них і вчиться бути самостійною і дорослою людиною.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українська актриса Ольга Сумська здивувала фанатів зміною іміджу, в результаті чого стала схожа на Юлію Тимошенко.

Також повідомляв Новинар, що українська співачка Ірина Федишин показала, як проходять її будні.

Ще писав Новинар, що "Холостячка" Злата Огневич розповіла про стосунки з переможцем проєкту.