Прикмети та заборони величезного православного свята Покров Пресвятої Богородиці

14 жовтня православні всього світу святкують одне зі значущих свят - Покров Пресвятої Богородиці. Також це свято дуже важливе і для українців, адже з ним пов'язано безліч прикмет. Інформацією ділиться Новинар.

З року в рік 14 жовтня православні відзначають Покров Пресвятої Богородиці. У це свято вони прославляють і величають Матір Божу. Для України це свято має особливе значення, адже Покрову дуже шанували запорізькі козаки. А сьогодні цей день вважається офіційним вихідним.

Народні прикмети

Також На Покрову дуже багато весільних прикмет

  • якщо в день весілля на свято йде сніг, то шлюб будуть щасливим;

  • якщо вільна дівчина в це свято покриє голову хусткою, то скоро зустріне свого судженого.

Напередодні свята можна відвідати богослужіння, дозволено м'ясо і молочні продукти, адже день не вважається пісним, а на святковий стіл можна поставити пиріжки та булочки.

У день 14 жовтня заборонена будь-яка фізична праця. Не можна займатися рукоділлям - наприклад шити, в'язати, вишивати та прибирати вдома.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети і заборони 12 жовтня, що категорично заборонено робити в цей день.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли як працюватимуть фінансові установи та Поштові відділення з 14 по 17 жовтня

Ще писав Новинар, що вартість рослинної олії після різкого зростання, пішла на спад, з чим пов'язано здешевлення.