В Україні створили унікальний електромобіль на базі ЗАЗ Таврія

Нерідко в нашій країні народні умільці створюють справжні шедеври зі своїх транспортних засобів. Одні вносять маленькі корективи й зручності, а ось інші повністю перетворюють свій автомобіль в унікальну модель. І ось у Дніпрі, ентузіасти створили електромобіль Kozak EV, які може проїхати до 200 кілометрів. Інформацією ділиться Новинар.

Унікальний автомобіль був створений на основі ЗАЗ Таврія і новеньких електрокарів випустили вже п'ять. Під капотом, замість стандартного двигуна внутрішнього згоряння, умільці розмістили електричний мотор з блоком управління, батарею і перетворювач напруги.

Відзначається, що акумулятор можна підзарядити скориставшись звичайною 220-вольтовою розеткою. Зарядка займає всього лише шість годин. Умільці стверджують, що запас ходу у даного електромобіля становить 200 кілометрів, правда для сучасних електромобілів цього мало, а ось для створеного своїми руками шедевра, досить не погано. Та й на зарядку акумулятора потрібно мало часу.

У новій моделі майже мало що залишилося від ЗАЗ Таврії. Зміни торкнулися навіть салону автомобіля. Він захоплює новою обробкою, а також увагу привертає і цифрова панель приладів.

Популярні статті зараз

600 тисяч сімей втратили пільги на комуналку: хто попав в "чорні" списки та чому

Невже дочекалися? Холостячка Злата Огневич заговорила про заручини

Категорично заборонено ображати будь-кого: велике свято 25 жовтня, що не можна робити

Перший сніг у жовтні: в які області спочатку прийде зима, прогноз синоптиків

Все новости

Щоб повністю переобладнати Таврію довелося витратити чимало часу та й коштів. Щоб втілити свою мрію в реальність, народним умільцям довелося витратити близько 5 тисяч доларів. У Дніпрі вже п'ять таких екземплярів побачили світ, а ще кілька знаходяться в процесі виробництва.

Нещодавно розповідав Новинар, що українцям за покупку нового автомобіля планують доплачувати, однак є одна умова.

Також повідомляв Новинар, що в Україні мають намір ввести черговий податок, який торкнеться власників старих транспортних засобів.

Ще писав Новинар, що в мережі з'явився архівний знімок унікального електромобіля, якому не судилося побачити світ.