Популярний мобільний додаток анонсував нову послугу для активних користувачів

Viber одне з найпопулярніших додатків, яким користуються у всьому світі. І ось він запустив нову і корисну функцію, якою зможуть скористатися власники смартфонів. Завдяки новій технології доповненої реальності можна буде створювати відеоролики з масками. Про нову можливість розповіли в пресслужбі компанії.

Тепер користувачі можуть "приміряти на себе" ексклюзивну маску з петриківським розписом. Вона представлена в трьох варіаціях - неонова, традиційна та у вигляді чорно-білого татуювання.

Разом з тим серед масок будуть представлені й б'юті-фільтри, текстурні маски, маски-ігри, маски, які змінюють образ та інше.

Завдяки новим можливостям користувачі можуть зняти відео і фото, поділитися ним з друзями або ж збереже у власному гаджеті. Нові маски чутливі до будь-якої міміки та будь-якого руху м'язів. При зйомці відео або фото, можна посміхнутися і маска повторить рухи обличчя.

У службі відзначають, що кінця поточного року в додатку з'явитися близько 300 нових масок. У компанії запевняють, що завдяки нововведенням користувачі зможуть висловитися по-новому, передати свої почуття та емоції й передати настрій своїм рідним і близьким.

Популярні статті зараз

Скоро стане делікатесом: в Україні стрімко дорожчає сало, нові ціни

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Штраф 510 грн: за що українцям прийдеться заплатити з 1 жовтня

2500 грн пенсія: названо категорію громадян, яка отримає доплати у жовтні 2021

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україні змінилися правила оформлення допомоги від держави на оплату житлово-комунальних послуг, які документи потрібно принести.

Також розповідав Новинар, що українцям надали вигідні послуги і тарифи від трійки лідерів мобільних компаній. 

Ще писав Новинар, що деяка категорія українців може отримувати виплати, які складуть близько 10 000 гривень по догляду за важкохворими громадянами.