Свята, прикмети та заборони 16 жовтня 2021 року

16 жовтня у світі відзначають Всесвітній день анестезіолога-реаніматолога та день анестезії. Також в цей день відзначають Всесвітній день хліба, який був затверджений ще у 2006 році. Щорічно в цей день святкують День Шефа або боса, коли заведено вітати всіх начальників з їх професійним днем. Інформацією ділиться Новинар.

Православні всього світу в цей день вшановують пам'ять святого Діонісія Ареопагіта. Згідно з переказами, він був учнем святого Павла. Він був убитий язичниками.

Наші предки були впевнені, що саме в цей день по світу ходять осінні лихоманки, які вражають людей. Однак дані розмови можна підтвердити тим, що нестабільна і мінлива погода часто приводила до застуд.

Предки вірили, що з хворобою допоможе впоратися осикова кора, тому вони завжди носили її з собою. У будинку завжди можна було знайти Осикове поліно, яке допомагало впоратися з головним болем. Для цього потрібно було лягти на нього і трохи полежати. А щоб відлякати нечисту силу, користувалися цибулею, часником і сіллю.

Також в цей день за старих часів вимовляли змови й позбавлялися від пристріту, а також читали безліч змов від нечисті та осінньої лихоманки.

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Все новости

Народні прикмети

  • якщо галки збираються зграями, то чекайте ясну погоду;

  • якщо горобці перелітаю з місця на місце, то погода зіпсується;

  • якщо миші риють нори на південь, то зима буде суворою.

У день 16 жовтня категорично заборонено сварити, лаятися і лаятися матом, займатися важкою фізичною працею і домашніми роботами. Також з голови потрібно викинути всі погані думки. Заборонено пити алкогольні напої, їсти багато жирного і зловживати шкідливими звичками.

У день 16 жовтня не забудьте привітати Дениса, Павла, Петра та Іоанна з їх Днем ангела.

Нещодавно повідомляв Новинар, що потрібно зробити в 13 жовтня, напередодні свята Покров Пресвятої Богородиці.

Також розповідав Новинар як працюватимуть Поштові відділення та фінансові установи з 14 по 17 Жовтня.

Ще писав Новинар, що українці можуть втратити один вихідний день.