Артистка здивувала всіх своїм зізнанням

Популярна українська співачка, яскрава і завжди ефектна жінка Ірина Білик, яка є мамою двох чудових синів, старшого Гліба і молодшого Табриза, розповіла з сумом в очах про те, що насправді дуже сильно мріяла про доньку. Про це стало відомо з матеріалу, опублікованого на сайті sensatsiya.

На сьогодні артистці 51 рік, хоча на такий вік жінка і близько не виглядає. Ірина завжди яскрава і досить-таки ефектна артистка, яка не соромиться бути собою та одягати тільки найстильніші речі.

Варто підкреслити, що романів у співачки було не мало, в списку яких є і відносини з продюсером Юрієм Нікітіним, а також з хореографом і шоуменом Дмитром Дігусаром і Дмитром Коляденко. А ще багато хто прекрасно знає про роман артистки з російським режисером, азербайджанського походження, Асланом Ахмадовим, який, до того ж, ще і є батьком її молодшого сина, і, з яким Ірина офіційно вступила в шлюб. До речі, з'явитися на світ молодшому синові артистки Табрізу, допомогла сурогатна мати.

Так от, якщо з іншими чоловіками, знаменитість жила в цивільних шлюбах, то ось Асланом співачка вирішила укласти офіційний шлюб.

Кілька місяців тому, артистка шокувала своїх шанувальників новиною про те, що вони з Асланом вирішили розірвати свої стосунки та розлучитися. Звичайно ж, в це багатьом шанувальникам було дуже складно повірити, оскільки пара завжди та скрізь виглядала щасливою разом. Але як стало відомо, чоловік її жив, як то кажуть на дві країни, і природно найбільше часу проводив саме в Росії, а з нею і з дитиною спілкувався через Інтернет і відеозв'язок. Це і стало для знаменитості поштовхом розірвати стосунки. Безумовно, дитина Ірини, після розриву з Асланом, залишився з нею.

Популярні статті зараз

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

В інтерв'ю Каті Осадчої співачка поділилася тим, що дуже сильно хотіла бути мамою доньки та навіть не так давно вела переговори з сурогатною матір'ю. Але потім співачка змінила своє рішення, оскільки у неї почалися гастролі, та й зрозуміла, що не зможе приділяти дитині стільки часу, скільки необхідно.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що співачка Алла Пугачова поділилася зі своїми фанатами новим фотознімком, який викликав лише негативні висловлювання.

Також розповідав Новинар, що репер Потап поділився ніжним і зворушливим знімком, де засвітив природну красу своєї дружини і її веснянки.

Ще писав Новинар, що в шостому ефірі" Танці з зірками "судді пішли проти встановлених правил і "вигнали" лише одну пару.