Український виконавець опинився в центрі скандалу

Колишня дружина Віктора Павлика поскаржилася, що артист виганяє її з квартири. Лариса Созаєва на своїй сторінці в соціальній мережі повідомила, що дуже швидко скидає вагу і причиною тому є переживання. Зі слів ексдружини Віктор Павлік виганяє її з квартири. Інформацією ділиться УНІАН.

На своїй сторінці Лариса написала, що дуже швидко худне. Вона зазначає, що її чоловік просить покинути квартиру і через переживання, вона стає «як тростинка», тому що її шлунок, немов другий мозок і так реагує на стрес.

Віддані шанувальники не змогли змовчати та стали відправляти дані повідомлення дружині Віктора Павлика Катерині Репяховій. Новоспечена мама зізналася, що вперше бачить ці відео. Також дівчина зізналася, що її терпінню прийшов кінець і вона розповість всю правду про екс-дружину.

Як стало відомо, Ларису ніхто не виганяв з квартири, а запропонували вигідний договір, але вона відмовилася жити за свої кошти. Катерина Репяхова розповіла всю правду про Ларису і зізналася, що та виставила скандал з квартирою в спотвореному світлі.

Як виявилося екс-дружина досі проживає у квартирі, за яку артист виплачує кредит. Після смерті їхнього сина він залишив квартиру дружині та став допомагати їй фінансово. Також він возив їй їжу. Про все це знала і Катя, всіляко намагалася допомогти Созаєвої.

Популярні статті зараз

Лише за рецептом? Українцям будуть по-новому продавати ліки

2 грудня: народне свято та прикмети, що не можна робити сьогодні

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

І ось з народженням дитини пара прийняла рішення не утримувати Ларису все життя і платити за квартиру величезні гроші. На сьогодні артист змушений платити за квартиру близько 50 тисяч доларів за кредит.

Тому Віктор і його нинішня дружина запропонували Созаєвій угоду - квартиру продають, а сама колишня обраниця отримує 100 тисяч доларів. 

Екс-дружина Павлика не хоче з'їжджати з квартири, але і платити за неї Вона не може. Замість цього Созаєва вимагає допомоги та не хоче відпускати колишнього чоловіка.

Нещодавно розповідав Новинар, що відома українська співачка Тіна Кароль зачарувала фанатів романтичною прогулянкою з чоловіком.

Також писав Новинар, що Потап поділився новим знімком, де показав свою дружину без косметики і фільтрів.

Ще Новинар повідомляв, що Злата Огневич захопила шанувальників відвертими знімками.