АвтоЗАЗ має намір випускати новий кросовер "Одеса"

У мережі заговорили про те, що Запорізький автомобілебудівний завод планує випускати унікальний кросовер і подарує йому "ім'я" "ЗАЗ Одеса". Нова модель побачить світ наприкінці наступного року. Інформацією ділиться Новинар.

Згідно з інформацією нову українську модель планують побудувати на базі китайського кросовера Besturn Т77, який випускається вже з 2018 року. Даний автомобіль дуже компактний і має відмінний дизайн.

Поки неможливо сказати, як українська модель буде відрізнятися від китайської, але припускають, що відмінності будуть мінімальними. Варто відзначити, що Besturn Т77 володіє сучасним дизайном, світлодіодною оптикою. Також привертає увагу і велика решітка радіатора. У салоні розмістилася сучасна цифрова приладова панель, двозонний клімат-контроль та інформаційно-розважальна система.

Якщо говорить про серце даного представника, то під капотом розмістився 1,5 літровий турбодвигун з потужністю 160 кінських сил. Також в Besturn Т77 встановлена шестиступінчаста механічна коробка передач і робот. Який двигун буде в української моделі поки не відомо.

Якщо вірити інформації, то АвтоЗАЗ почне втілювати свої плани в реальність в кінці поточного року і ціна на нову модель буде встановлена на рівні 550 000 гривень. З огляду на вартість, складно віднести даний автомобіль до бюджетного.

Популярні статті зараз

Допомога на дитину: як Польща заманює українських заробітчан, скільки грошей можна отримати

І коли встигли? Головна "холостячка" Злата Огневич обмовилась про весілля

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

Варто відзначити, що інформація про кросовер «ЗАЗ Одеса» не має офіційного підтвердження.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в планах у Запорізького автомобілебудівного заводу випуск нової бюджетної моделі автомобіля.

Також Новинар повідомляв, що народні умільці створили унікальний електромобіль на базі ЗАЗ "Таврія"., є чим похвалитися.

Ще писав Новинар, що в уряд повідомили, що мають намір доплачувати українцям за покупку нового автомобіля, якщо вони будуть дотримуватися однієї умови.